Zaproszenia ślubne śmieszne

Kto powiedział, że zaproszenia ślubne muszą być poważne? Coraz więcej Par Młodych decyduje się zaskoczyć swoich gości ich nietypową, nierzadko humorystyczną formą. Do wyboru są tutaj zarówno zabawne grafiki czy zdjęcia, jak i nieco mniej oficjalna treść umieszczona na blankiecie. Bardzo efektownie prezentują się na przykład zaproszenia ślubne z grafiką przedstawiającą młodą parę jako postaci z kreskówki. Najważniejsze, by tego typu ślubne dekoracje odpowiadały poczuciu humoru Państwa Młodych i były spójne z charakterem uroczystości. Warto zadbać o to, by pozostałe elementy ozdobne utrzymane były w podobnym klimacie. Idealnie do tego celu sprawdzą się winietki czy menu ze śmiesznymi napisami lub cytatami, dzięki którym wydarzenie to nabierze nieco mniej formalnego charakteru, a goście poczują się w pełni swobodnie, co jest gwarancją dobrej zabawy.

Ślubne zaproszenia z przymrużeniem oka

  • Zaproszenia Presto - model ten przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom dekoracji utrzymanych w stylu rustykalnym oraz eko. Zaproszenie zdobi pomysłowy rysunek Pary Młodej, który może zostać w dowolny sposób zmodyfikowany. Rozmiary po złożeniu to 14,5 x 14,5 centymetra. Zaproszenie posiada okładkę z papieru ekologicznego. W jego wnętrzu znajduje się papier z fakturą z lnu w kolorze ecru. Całość przewiązana jest sznureczkiem.
  • Zaproszenia Bueno nr 1 - to zaproszenia przedstawiające rysunkową parę w czerwonym balonie. Jego rozmiary to 14x14 centymetrów. Zaproszenie drukowane jest na efektownym papierze satynowym.
  • Zaproszenia Elegant nr 18 - to eleganckie, a jednocześnie nieco mniej formalne od klasycznych, zaproszenia z delikatną kalką przedstawiające balony na tle błękitnego nieba. Rozmiar produktu to 14,5 x 14,5 centymetra. Zaproszenia drukujemy na białym, sztywnym, gładkim papierze satynowym. Całość przewiązana jest tasiemką o szerokości 6 milimetrów w kolorze białym.
  • Zaproszenia Księżycowa Noc nr 9 - niezwykle oryginalne zaproszenia, obok których nie sposób przejść obojętnie. Kluczowym elementem dekoracyjnym jest tutaj motyw złotej pary jeleni na tle nocnego nieba. Na okładce zaproszenia znajduje się efektowne złocenie. Rozmiary produktu po złożeniu to 14,5x14,5 centymetra. Drukujemy je na sztywnym papierze satynowym o gramaturze 280 g.