Zaproszenia ślubne z motywem drewna

Idealnym rozwiązaniem dla osób żyjących w zgodzie z naturą jest ceremonia ślubna utrzymana w stylu eko. Tego typu przyjęcia najczęściej organizuje się w plenerze - ogrodzie, parku czy na polanie. Popularne są także folwarki i karczmy. Do dekoracji wykorzystuje się sezonową roślinność  i wiele botanicznych motywów utrzymanych w kolorach ziemi - odcienie brązu, zieleni, beżu oraz szarości. Podczas tworzenia dekoracji warto wykorzystać naturalne materiały takie, jak mech, papier, kora drzew czy drewno. Ostatni z motywów często pojawia się na zaproszeniach ślubnych. Motyw drewna pięknie komponuje się z grafikami kwiatowymi, tworząc rustykalne kompozycje. Można tu wybrać zaproszenia ślubne z piwonią lub różami lub zainspirować się innymi florystycznymi wiankami z naszych kolekcji.  Bogaty ich wybór znaleźć można w asortymencie naszego sklepu amelia-wedding.pl.

Zaproszenia ślubne z kolekcji Rustykalnej

Dostępne w naszej ofercie zaproszenia ślubne z kolekcji Rustykalne świetnie sprawdzą się nie tylko na weselach organizowanych w stylu eko. Z powodzeniem można je wykorzystać także na przyjęciach utrzymanych w klimacie rustykalnym, folklorystycznym oraz romantycznym. Motywy kwiatów oraz krzewów pojawiają się tu na tle drewna, co sprawia, że dekoracje te prezentują się niezwykle oryginalnie. Drukujemy je na sztywnym, gładkim papierze satynowym o gramaturze 280 g z nadrukiem grafiki. Wymiary zaproszenia po złożeniu to 14x14 centymetrów. Są to więc modele w klasycznym rozmiarze. W tej kolekcji można znaleźć propozycje z  intensywnie różowymi jaskrami oraz eustomą i zielonymi liśćmi lub zaproszenia ślubne z delikatną, różową eustomą w otoczeniu subtelnych gałązek. Wyjątkowo prezentuje się także oryginalny wzór z parą jeleni w leśnym otoczeniu.

Dodatkowo, w kolekcji Rustykalne znajdują się również inne dodatki weselne utrzymane w tym samym klimacie. Można znaleźć tutaj winietki na stół, zawieszki na butelki z alkoholem, menu, które umieścimy na każdym ze stołów, przypinki, a także różnego rodzaju upominki dla gości - czekoladki czy miody, które idealnie będą się wpisywać w klimat eko. Ciekawym drobnym upominkiem dla Gości może okazać się także torebeczka z nasionami niezapominajek lub świeczka zapachowa z personalizowaną etykietą.