Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Jak prezentują się zaproszenia ślubne w pudełku?

Najciekawsze zaproszenia ślubne w pudełku z asortymentu naszej pracowni Amelia Wedding to:

  • Zaproszenia Pistacjowe nr 24 - zaproszenia te przypadną do gustu wszystkim Parom Młodym planującym organizację imprezy utrzymanej w bardzo modnym w ostatnim czasie stylu boho. Zdobią je różowe piwonie oraz piórka utrzymane w odcieniach brązu. Pudełko oraz wkładka wykonane są na papierze białym. Wymiary pierwszego elementu to 16x16 centymetrów, drugiego - 14x14 centymetrów. Zaproszenia ślubne w pudełku mają elegancką formę i wyglądają ekskluzywnie.
  • Zaproszenia Pistacjowe nr 20 - to model przedstawiający intensywną, zieloną kompozycję połączoną w delikatny wianek z akcentami jesionu i miłorzębu. Dodatki z liści kasztanowca, dopełnione są polną trawą. Takie zaproszenia ślubne w pudełku to doskonałe rozwiązanie dla osób organizujących ceremonię utrzymaną w klimacie boho lub naturalnym stylu greenery.
  • Zaproszenia Pistacjowe nr 3 - zaproszenia udekorowane kwiatami delikatnej odmiany piwonii w kolorze łososiowym oraz różowym z wkomponowanymi gałązkami w różnych odcieniach zieleni. Kwiatowa grafika nadrukowana jest także na skrzydełkach zaproszenia, które znajduje się wewnątrz pudełka. Całość zachwyca intensywnymi barwami z przewaga różu i zieleni.
  • Zaproszenia Pistacjowe nr 13 - na zakup tego modelu powinny się zdecydować wszystkie Młode Pary organizujące ceremonię zaślubin w sezonie letnim, które za motyw przewodni uroczystości wybrały słoneczniki. Są to bowiem zaproszenia ozdobione efektownymi słonecznikami z akcentami polnej trawy. Grafika przygotowana jest w formie wianku.
  • Zaproszenia Pistacjowe nr 17 - zaproszenia te doskonale sprawdzą się podczas zimowych wesel, czego zasługą jest znajdujący się na nich leśny wzór utrzymany w chłodnej kolorystyce z czerwonymi owocami jeżyny i akcentem niebieskiego ostu.