Nowość - podziękowania dla gości - Ciasteczka z wróżbą

Podziękowania dla gości w formie świeczek z kolekcji Soreli

Podziękowania dla gości z kolekcji Soreli w formie zapachowych świeczek to doskonały wybór dla Par, które poszukują oryginalnego i eleganckiego upominku w ramach podziękowania za przybycie. Świeczki przygotowane zostały w różnych motywach kwiatowych, dzięki czemu dopasować możecie je do planowanych dekoracji florystycznych, a dodatkowe elementy złocenia w kolekcji Soreli sprawią, że produkty te sprawdzą się na ślubie w stylu glamour lub klasycznie eleganckim z dodatkami złota. Na etykiecie świeczki umieścić możecie spersonalizowany tekst, swoje inicjały lub imiona, które zmienią mały upominek w wyjątkową i sentymentalną pamiątkę ze ślubu. 

Podziękowania dla gości w formie świeczek z kolekcji SoreliPodziękowania dla gości w formie świeczek z kolekcji Soreli

Kolekcja zaproszeń ślubnych oraz dodatków weselnych z kolekcji Soreli to romantyczne wzory kompozycji kwiatowych w różnorodnej kolorystyce, które dzięki elementom złocenia sprawdzą się idealnie na ślubie klasycznie eleganckim czy w stylu glamour. Wśród produktów z kolekcji Soreli znajdziecie różnego rodzaju upominki dla gości, a jednym z nich są świeczki w szklanym słoiczku o intensywnym kwiatowym zapachu, które zachwycą Waszych gości oraz staną się dodatkową pamiątką ze ślubu i wspaniałej, weselnej zabawy. Etykieta  na świeczce nawiązuje do pozostałych elementów papeterii ślubnej z kolekcji Soreli, umieścić możecie na niej dodatkowo dowolny tekst, jak imiona, podziękowania czy coś indywidualnego, co sprawi, że zwykły, symboliczny upominek stanie się sentymentalną i wyjątkową pamiątką dla Waszych bliskich. 

Zaproszenia ślubne oraz dodatki z kolekcji Soreli to kwiatowe kompozycje w różnorodnej kolorystyce, każdy więc znajdzie tutaj coś odpowiedniego. Wśród wzorów Soreli są połączenia w delikatnych, pastelowych kolorach głównie z kwiatami piwonii oraz róży, dodatkowo coś dla tych, którzy uwielbiają dekoracje w stylu greenery w różnych odcieniach, od pastelowych po ciemną butelkową zieleń ale również motywy w bardziej zdecydowanych barwach jak intensywny fiolet doskonały na jesienny ślub czy połączenie bordowych kwiatów z kontrastującymi pudrowymi różami. Produkty z kolekcji Soreli wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów w połączeniu z niezwykle efektownym złoceniem, dzięki czemu zachwycą one najbardziej wymagających i będą dodatkową dekoracją weselną, która wpasuje się w motyw oraz kolorystykę przewodnią Waszego ślubu. 

Poza świeczkami w szklanych słoiczkach oferujemy również świeczki w metalowej puszce, jeśli jednak poszukujecie innego typu podziękowań dla gości, w szerokiej ofercie dodatków weselnych Soreli znajdziecie między innymi różnego rodzaju słodkie upominki, takie jak małe słoiczki z miodem wielokwiatowym, mleczne czekoladki produkowane specjalnie z myślą o symbolicznym podziękowaniu czy lizaki dla najmłodszej części weselnych gości. Poza słodyczami przygotować możemy dla Was butelki na domową nalewkę o różnych pojemnościach, małe fiolki z liściastą herbatą czy nasiona niezapominajek w tekturowej torebeczce. Każde z form podziękowań ma element dekoracyjny, czy jest to przywieszka, etykieta czy kapturek na słoiczku, po to aby nawiązywały one do pozostałych elementów papeterii ślubnej, która znajdować się będzie na weselnym stole oraz innych dekoracji wykorzystanych na ślubie.