Nowość - podziękowaniaPromocja na Zaproszenia Ślubne -20%

Podziękowania dla gości w formie Świeczek z kolekcji Wenis

Dodatki ślubne z kolekcji Wenis to bardzo romantyczne motywy kwiatowe w stylu retro, wśród tych pięknych produktów znajdziecie różnego rodzaju podziękowania dla gości, a jednym z nich są zapachowe świeczki, które będą z pewnością oryginalnym upominkiem dla Waszych gości. Świeczki z szklanym słoiczku to niepowtarzalne podziękowanie, które będzie również idealną pamiątką z Waszego ślubu oraz weselnej zabawy, goście cieszyć się ją będą mogli w domowym zaciszu przy relaksującym kwiatowym aromacie. Wśród kompozycji kwiatowych Wenis znajdziecie motywy idealne na ślub zarówno w miesiącach wiosennych i letnich, ale również coś odpowiedniego na zimowe miesiące w chłodnych odcieniach. 

Podziękowania dla gości w formie świeczek z kolekcji Wenis Podziękowania dla gości świeczki z kolekcji Wenis

Tradycją stało się już przygotowywanie dla gości weselnych symbolicznych upominków w podziękowaniu za przybycie, jeśli więc poszukujecie czegoś oryginalnego oraz wyjątkowego, trafiliście w dobre miejsce, świeczki zapachowe w szklanym słoiczku z kolekcji Wenis z pewnością zachwycą Waszych bliskich. Wylewane ręcznie świeczki o intensywnym, kwiatowym zapachu nie tylko stanowić będą symboliczne podziękowanie dla weselnych gości, ale staną się również pamiątką po wspaniałej zabawie, zapewniając chwile relaksu w otoczeniu pięknego aromatu świecy. Słoiczki naklejoną mają etykietę z kwiatowym wzorem oraz dowolnym tekstem, umieścić więc możecie tam inicjały, swoje imiona czy inny, indywidualny tekst, który sprawi, że mała pamiątka nabierze bardziej sentymentalnego charakteru. Dzięki ozdobnej etykiecie świeczki z kolekcji Wenis będą doskonałym dopełnieniem dekoracji na weselnym stole, zwłaszcza jeśli zdecydujecie się na pełny zestaw produktów papeterii ślubnej według jednego wzoru, sprawi to, że stanowiły będą spójną, estetyczną całość. 

Wzory kwiatowe papeterii ślubnej Wenis to kompozycje w stylu retro, znajdziecie tutaj połączenia kwiatowe odpowiednie zarówno na uroczystości wiosenne, letnie, jak i te w sezonie jesiennym i zimowym. Spośród kompozycji kwiatowych wyróżnić możemy delikatne, pudrowo różowe i białe motywy, ale również coś bardziej odważnego jak żywe połączenia ciepłych odcieni pomarańczy i czerwieni oraz kontrastową grafikę kwiatów bordo z pudrowo różowymi. Wybierając zaproszenia ślubne oraz dodatki ważne jest, aby współgrały one z dekoracjami, które planujecie wykorzystać na weselu, dlatego też staramy się tworzyć jak najwięcej wzorów, dzięki czemu dopasowanie papeterii ślubnej do wystroju stanie się łatwiejsze. 

Jeśli poszukujecie innego typu podziękowania dla gości, w naszej ofercie znajdziecie również miedzy innymi upominki w formie słodyczy, jak małe słoiczki z miodem wielokwiatowym, mleczne czekoladki, pudełka na ciasto czy pudełeczka na cukierki. Poza słodkimi upominkami oferujemy podziękowania dla gości w formie buteleczek z liściastą herbatą, butelki na domową nalewkę czy nasiona niezapominajek w tekturowych torebeczkach. Każdy produkt zawiera element nawiązujący do wzoru graficznego Wenis, czy to mała przywieszka, etykieta czy kapturek na słoiczku, dzięki czemu dopasować możecie upominki do pozostałej papeterii oraz wystroju wesela, co sprawi, że staną się one dodatkowym elementem ozdobnym na stole.