Świeczki ślubne - Podziękowania dla gości z kolekcji Avril

Kolekcja papeterii ślubnej Avril to romantyczne kwiatowe kompozycje w połączeniu z niezwykle eleganckim złoceniem, przez co zaproszenia i dodatki ślubne z tych modeli sprawdzą się doskonale na uroczystości zarówno klasycznie eleganckiej jak i takiej w bogatym stylu glamour. Modele z kolekcji Avril to wzory kwiatowe, które wpasować możecie do planowanych dekoracji florystycznych, dzięki czemu elementy papeterii ślubnej zgrają się pięknie z wystrojem sali weselnej tworząc spójny i estetyczny efekt końcowy. Zapachowe świeczki z naszej oferty to upominki, które będą również trwałą pamiątką po ślubie oraz wspaniałej weselnej zabawie, w której mieli szansę uczestniczyć Wasi goście. 

Podziękowania dla gości w formie świeczek zapachowych z kolekcji AvrilŚwieczki ślubne podziękowania dla gości Avril

Produkty papeterii ślubnej z serii Avril to niezwykle romantyczne wzory w połączeniu z efektownym, eleganckim złoceniem, co sprawia, że zaproszenia ślubne oraz dodatki z tej kolekcji doskonale sprawdzą się dla tych, którzy organizują swój ślub w stylu klasycznie eleganckim z elementami złota. Tradycją już stało się, aby gości weselnych obdarować symbolicznym podziękowaniem za przybycie oraz uczestniczenie w tak ważnym wydarzeniu jakim jest ślub, jednym z takich form upominków są zapachowe świeczki w szklanym słoiczku z kolekcji Avril. Wylewane ręcznie świeczki o intensywnym, kwiatowym zapachu to z pewnością wyjątkowa forma podziękowania dla Waszych bliskich, która będzie również piękną pamiątką ze ślubu oraz weselnej zabawy. Na świeczce umieszczana jest spersonalizowana etykieta, na której umieścić możecie indywidualne podziękowanie, imiona młodych czy inicjały, aby symboliczny upominek nabrał bardziej sentymentalnego charakteru. 

Zaproszenia ślubne orz dodatki z kolekcji Avril to delikatne, akwarelowe motywy w kilku odsłonach kolorystycznych. Wśród kompozycji florystycznych z tej serii znajdziecie uniwersalny wzór z białymi hortensjami oraz tulipanami w otoczeniu stonowanej zieleni, połączenie kwiatów hortensji w błękicie oraz bieli z dodatkiem drobnych polnych kwiatów, idealne na uroczystość organizowaną latem. Kolejną lenią kompozycją są piwonie w delikatnych odcieniach jasnego różu i kremu z delikatnymi pastelowo-zielonymi gałązkami, znajdzie się wśród modeli również coś dla tych, którzy poszukują papeterii w intensywnym odcieniu czerwieni, dalie w pięknym, żywym kolorze otoczone kontrastującymi białymi i kremowymi kwiatami prezentuje się niesamowicie. 

Wśród szerokiej oferty produktów z kolekcji Avril świeczki w szklanym słoiczku to nie jedyna opcja, jaką możecie wybrać w ramach upominku dla gości. Podziękowania mogą mieć formę słodyczy, takich jak małe słoiczki z miodem wielokwiatowym, mleczne czekoladki w wygodnej formie czy pudełka na ciasto. Poza słodkimi upominkami znajdziecie tutaj również podziękowania w formie fiolek z liściastą herbatą, butelek na domową nalewkę o różnej pojemności dla dorosłej części gości weselnych czy inna forma świeczki w mniejszej, metalowej puszcze o równie intensywnym kwiatowym zapachu co świeczki w szklanym słoiczku. Decydując się na wybór naszej oferty możecie mieć pewność, że zamawiając zaproszenia ślubne dopasować będziecie mogli z łatwością pozostałe elementy papeterii ślubnej, dzięki czemu stworzą one spójny zestaw oraz staną się również częścią dekoracji weselnych.