Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Co oznaczają białe kwiaty?

Kwiaty to jeden z najpopularniejszych motywów, który pojawia się na zaproszeniach ślubnych. Można je spotkać zarówno na dekoracjach klasycznych, jak i tych utrzymanych w stylu glamour czy rustykalnym. Białe kwiaty, przywołujące myśli o delikatności, niewinności i czystości, są subtelnym motywem przewodnim weselnego przyjęcia. I tu trafnym wyborem będą zaproszenia ślubne z orchideą czy lilią, ale także papeteria z białymi różami czy eustomą. Takie zaproszenia mogą być uzupełnione złoceniem, kopertą w wybranym kolorze lub też tasiemką lub sznureczkiem. Wszystko zależy od tego w jakim stylu zaplanowana jest aranżacja przyjęcia.

Zaproszenia z białymi kwiatami od amelia-wedding.pl

Nasz sklep internetowy amelia-wedding.pl oferuje bogaty wybór zaproszeń z motywem białych kwiatów. W kolekcji Rubin znajdziecie zaproszenia ślubne z białymi kwiatami w otoczeniu zieleni i złoconych gałązek utrzymanych w stylu glamour. Całość umieszczona jest w przezroczystej kopercie z trójkątnym zamykaniem z nadrukiem kwiatowym. Taki wybór koperty dodaje zaproszeniom subtelności.  Białe kwiaty pojawiają się także na zaproszeniach z kolekcji Flores. Styl glamour ze złotą ramką i tekstem delikatnie wygląda na tle zielonych gałązek, liści eukaliptusa czy paproci, ale także przy białych piwoniach.  Zaproszenia jednokartkowe w dużym formacie idealnie komponują się z grafikami kwiatowymi, a koperta z ozdobną wklejką tworzy idealną całość. Kolejne zaproszenia ślubne, na których pojawia się motyw białych kwiatów pochodzi z kolekcji Aurum. Dominującym wzorem są tu białe piwonie oraz zielone liście eukaliptusa.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.