Zaproszenie ślubne kwiatowe - Eustoma

Marzą Wam się piękne, romantyczne zaproszenia ślubne? Eustoma, czyli inaczej dzwonek, to doskonały wybór. Jeden z naszych produktów idealnie wpisze się w różne style, w których utrzymana będzie Wasza uroczystość - od estetyki nowoczesnej, poprzez romantyczną, aż po rustykalną. W ofercie mamy modele w różnych barwach - delikatny, pudrowy odcień różowego jest jednym z najmodniejszych już od kilku sezonów; zielony jest świeży i wiosenny; żółty radosny; czerwony pełen pasji. Produkty w tych kolorach, które znajdują się w naszej ofercie, odznaczają się zróżnicowanymi wzorami i motywami - dysponujemy modelami w kwiaty, w jednej tonacji kolorystycznej, ale także wymieszane z innymi wyrazistymi barwami. Spośród skrupulatnie wyselekcjonowanej kolekcji każdy z pewnością wybierze coś dla siebie!

Zaproszenia ślubne kwiatowe - eustoma to modny wybór na każdą romantyczną okazję!

Jeżeli szukacie oryginalnego i nietuzinkowego pomysły na powiadomieniu o Waszym Wielkim Dniu, dobrze trafiliście! W naszej ofercie znajdują się piękne zaproszenia ślubne inspirowane eustomą - kwiatem, którego delikatność i subtelność już od kilku sezonów podbijają zarówno świat mody, jak i designu i wystroju wnętrz. Zdobył sobie także ogromną popularność w branży ślubnej - i to nie bez powodu. Jest to roślina romantyczna, delikatna i subtelna, szczególnie ceniona przez wymagające Panny Młode, które często wybierają ją do bukietów ślubnych. Jesteśmy w stanie zrealizować dowolną ilość zamówień, oferując powiadomienia o weselu w dowolnej liczbie. Zrobimy wszystko, aby były one tak samo wyjątkowe, jak Wasz dzień zawarcia związku małżeńskiego! Oferujemy produkty w różnych rozmiarach i kształtach - zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

zaproszenia ślubne kwiat eustoma