Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Przecudne zaproszenia ślubne z eustomą

Wielkimi krokami zbliża się czas ślubu oraz następujące po tej ceremonii kościelnej huczne wesele. Para Młoda dopięła wszystkie szczegóły na ostatni guzik. Odpowiedni wystrój sali, menu weselna oraz towarzyszące zabawy powinny współgrać. Moment wysłania do gości weselnych eleganckich i wyjątkowych zaproszeń ślubnych to pierwszy etap pieczołowicie planowanego i przygotowywanego ślubu oraz wesela. Przyszli Weselnicy muszą być powiadomieni o tej podniosłej chwili, najlepiej z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Jaki typ oraz motyw zaproszeń wybrać?

Zaproszenia ślubne z eustomą będą bardzo elegancką i oryginalną formą zaproszeń. Nazwa przepięknego kwiata eustomy w języku greckim oznacza „piękne usta”. Z kolei łaciński odpowiednik to Lisianthus, co oznacza „kwiat zgody i porozumienia”. Czy może być coś bardziej zachęcającego do przybycia na bardzo ważne wydarzenia weselna, jak nie zaproszenia ślubne z eustomną w roli głównej?

Eustoma ma barwę inicjowaną do różowej, która bardzo mocno pobudza zmysły i wyobraźnię. Od razu kojarzy się z romantycznością oraz wieczorną kolacją we dwoje. Róż jest mocno niewskazany dla osób niedojrzałych emocjonalnie, gdyż najzwyczajniej w świecie może je przytłaczać. W opozycji do tego stwierdzenia, jakże wyraźny jest dorosły styl Par Młodych, które decydują się na uniwersalny i ponadczasowy motyw zaproszeń ślubnych z eustomą.

W ofercie firmy Amelia-Wedding.pl znajduje się bardzo wiele różnorodnych wzorów zaproszeń ślubnych z eustomą w formie głównego ozdobnika, które przypadną do gustu nawet najbardziej kapryśnym gościom weselnym. Soczysty i pasujący do każdej uroczystości róż będzie powiązany z charakterystyką kobiecego stylu. W małżeństwie, to w końcu kobieta jest kolumną, która wzmacnia więzi rodzinne i daje początek nowego życia.

Piękne i zarazem uroczyste zaproszenia ślubne z eustomą mogą być dowolnie personalizowane przez Klientów. Profesjonalna firma Amelia-Wedding.pl przygotowała dla Państwa bardzo oryginalne i niespotykane u konkurencji motywy Sorrento, Akwarele czy drewniane, nawiązujące do życia na wsi, style rustykalne.

Zaproszenia ślubne kwiatowe - eustoma to modny wybór na każdą romantyczną okazję!

Jeżeli szukacie oryginalnego i nietuzinkowego pomysły na powiadomieniu o Waszym Wielkim Dniu, dobrze trafiliście! W naszej ofercie znajdują się piękne zaproszenia ślubne inspirowane eustomą - kwiatem, którego delikatność i subtelność już od kilku sezonów podbijają zarówno świat mody, jak i designu i wystroju wnętrz. Zdobył sobie także ogromną popularność w branży ślubnej - i to nie bez powodu. Jest to roślina romantyczna, delikatna i subtelna, szczególnie ceniona przez wymagające Panny Młode, które często wybierają ją do bukietów ślubnych. Jesteśmy w stanie zrealizować dowolną ilość zamówień, oferując powiadomienia o weselu w dowolnej liczbie. Zrobimy wszystko, aby były one tak samo wyjątkowe, jak Wasz dzień zawarcia związku małżeńskiego! Oferujemy produkty w różnych rozmiarach i kształtach - zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

zaproszenia ślubne kwiat eustoma