w promocji
Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Różne formaty zaproszeń

W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się zaproszenia jednokartkowe, które  nie są składane. Najczęściej mamy tu do czynienia z formatem A5, czyli 15x21 centymetrów, lecz można spotkać się także z zaproszeniami DL (10x21 centymetrów) lub kwadratowymi, na przykład 14x14 centymetrów, a także ciekawym formatem B6 (12x17 cm). Takie zaproszenia ślubne to idealne rozwiązanie dla miłośników minimalizmu. Jeżeli zależy nam na umieszczeniu większej ilości informacji, które mogłyby nie zmieścić się na jednej kartce, można dołączyć drugą, a całość przewiązać sznurkiem lub wstążką. Równie ciekawie prezentują się zaproszenia ślubne w formie folderu z kieszonką, wewnątrz których znajduje się wklejona kartka z treścią zaproszenia, a w kieszonce umieszczone są z kolei szczegóły odnośnie uroczystości. Tego typu papeterię warto opatrzyć etykietą lub opaską, które przywiązane są do zaproszeń wstążką lub sznurkiem.

Zaproszenia w formacie A5 z naszego asortymentu

W ofercie naszego sklepu internetowego amelia-wedding.pl można znaleźć bogaty wybór oryginalnych zaproszeń ślubnych o wielkości A5. Warto obejrzeć jednokartkowe modele z kolekcji Indygo, z kwiatowymi grafikami i jutowym sznurkiem okalającym całość. Przy kolekcjach w tym formacie wyjątkowo prezentują się także złocenia - ornamenty, teksty, czy ramki. Przy jednokartkowych zaproszeniach ślubnych w formacie A5 z kolekcji Flores i Sorento wykorzystaliśmy ciekawe połączenia złoceń i kwiatowych bukietów, a także motywy botaniczne- zielone gałązki w otoczeniu złotej ramki, jako połączenie bardzo modnego w ostatnim czasie stylu greenery oraz glamour. Uzupełnieniem do tych eleganckich zaproszeń są koperty z zamykaniem trójkątnym i wklejką z kwiatową grafiką.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.