w promocji
Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Zaproszenia jednokartkowe - co to takiego?

Zaproszenia jednokartkowe jest to jedna z bardziej klasycznych lecz oryginalnych propozycji. Tego typu zaproszenia często określane są mianem jednostronnych lub nieskładanych. Najczęściej dostępne są w formatach: DL (10x21 centymetrów), A5 (15x21 centymetrów) oraz kwadratowym (14x14 centymetrów). Zaproszenia jednokartkowe przypadną do gustu wszystkim miłośnikom minimalistycznych, prostych dekoracji. Zmieścić można na nich zarówno tekst, jak i wybraną grafikę. Często mają proste zdobienia, jednak coraz częściej przy projektach takich zaproszeń wykorzystywane są grafiki kwiatowe.

Najciekawsze zaproszenia jednokartkowe z naszej oferty

Pierwszy przykład zaproszenia jednokartkowego dostępnego w naszym sklepie internetowym amelia-wedding to model Sonata. Jest to kolekcja utrzymanym w wybranym  kolorze - od bieli, poprzez czerwień do granatu. Całość uzupełnia złocenie. Duży rozmiar zaproszenia umożliwia zawarcie większej ilości tekstu i wierszyków lub rebusu na temat prezentów ślubnych. W zestawie znajdują się koperty z trójkątnym zamykaniem z wklejką utrzymaną w stylistyce zaproszenia. Bardzo efektownie prezentują się także modele  Sorento. Wśród nich zaproszenia ślubne z piwoniami, różami, niezapominajkami oraz z fioletowymi makami z lawendą. Miłośnikom stylu botanicznego do gustu przypadnie z pewnością zaproszenie Indygo nr 5 z motywem różowych dalii oraz róż. Całość przewiązana jest jutowym sznurkiem z przywieszką. Dodatkiem do tych zaproszeń jest koperta ekologiczna z wklejką utrzymaną w kolorystyce z przewagą różu. Wśród jednokartkowych zaproszeń ślubnych znajdziecie więc zarówno takie w minimalistycznej formie - z treścią i ornamentem, jak i bardziej zdobione - z florystycznymi i botanicznymi grafikami. Będzie to na pewno nowoczesny wybór, który zaskoczy Gości elegancją.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.