Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Nasycone zielenią zaproszenia ślubne z paprocią dla gości weselnych

Paproć jest rośliną tropikalną, pochodzącą z obszarów Ameryki Północnej. Naturalnie występuje w lasach tropikalnych, ale jest to też powszechnie spotykana roślina doniczkowa. Jest ona rozpoznawalna po charakterystycznym układzie liści – zwarta budowa i intensywnie zielony kolor. W aranżacji wszelkiego rodzaju wnętrz, eventów czy ubrań sprawdza się idealnie. Dlaczego zatem magicznego i niezwykle intensywnego motywu zieleni nie przenieść w przecudne plenery ślubu i wesela?

Zaproszenia ślubne z paprocią nadadzą bardzo wyjątkowego charakteru każdej organizowanej imprezie ślubnej. Zieleń od zawsze oznaczała wzrost i odrodzenie.

W pogańskich czasach był to symbol płodności. Obecnie symbolizuje ekologię i dbanie
i otaczające środowisko.

Wyjątkowa chwila ślubu i zabawy weselnej może obfitować w stonowane lub intensywne kolory. Pary Młode ogranicza jedynie wyobraźnia. Z jednej strony można postawić na spokojny i stonowany, surowy styl industrialny. Tutaj pierwsze skrzypce będą grały takie odcienie, jak szary, biały i czarny. Z drugiej strony bujne i kwiatowe motywy przewodnie, wzorowane na stylach boho, retro czy rustykalnym sprawdzą się doskonale jako przewodnie motywy imprez weselnych. Zaproszenie ślubne z paprocią będą zawszę dobrą kompozycją dla przyszłych Małżeństw, które są niezdecydowane co do wystroju sali ślubnej, a jednocześnie pragną uwydatnić rangę tej jakże niecodziennej uroczystości. Zieleń to kolor uspokajający i sprzyja rozluźnieniu. Symbolizuje nadzieję i harmonię, która jest bardzo pożądana w przypadku zawieranych związków małżeńskich.

Zaproszenia ślubne z paprocią w tle to intensyfikacja zieleni, która kojarzona jest
z symbolem szczęścia. W zależności od przewodniego motywu wesela oraz wybranych kolorów, można łączyć paprotkę z barwami pastelowymi, jak również podkreślać jej urok wyrazistymi, ciemnymi odcieniami, takimi jak brąz, fiolet czy czerń.

Na stronie internetowej Amelia-Wedding.pl można znaleźć bardzo oryginalne i niebywałe zaproszenia ślubne z paprocią z wyjątkowymi motywami kwiatowymi i ponadczasowymi ornamentami.

Zaproszenia ślubne inspirowane paprocią najnowszym trendem w branży!

Zaproszenia ślubne z paprocią przypadną do gustu zwłaszcza tym parom, które lubują się w motywach folklorystycznych. Różnokolorowe kompozycje kwiatowe zaprezentowane są na dekoracyjnym papierze z dodatkiem lnu ecru lub na sztywnym, satynowym papierze. Są jednocześnie eleganckie i stylowe, ale też swojskie i przyjemne w odbiorze. Modele z tej kolekcji idealnie wpisują się w całą serię produktów, które ubarwią Wasz Wielki Dzień - w jej skład wchodzą też bileciki, menu, pudełka na ciasto dla kości czy winietki. W naszej ofercie znajdziecie wszystko, co niezbędne do uświetnienia tak wyjątkowej uroczystości!

Ręcznie wykonane kompozycje kwiatowe, wzory i motywy paproci to jeden z najgorętszych trendów w branży! Zaproszenia ślubne paproć z naszej kolekcji, która ten trend reprezentuje, są absolutnie wyjątkowe, oryginalne i powalają pod względem estetycznym. Są gwarancją tego, że zaproszeni przez Was goście nigdy nie zapomną o Waszym Wyjątkowym Święcie! Na naszej stronie znajdziecie modele wykonane z materiałów najwyższej jakości, przyjaznych środowisku, odznaczające się fantastyczną, niepowtarzalną estetyką.

zaproszenia ślubne z paprocią