Zaproszenie ślubne kwiatowe - Paproć

Wybieracie zaproszenia ślubne? Paproć to wyjątkowy motyw. Nasza kolekcja inspirowana tą rośliną to linia wyjątkowych, najwyższej jakości produktów wykonanych na papierze z dodatkiem lnu ecru albo na sztywnym, satynowym papierze przedstawiających piękne kompozycje kwiatowe w różnych kolorach. Bogactwo dostępnych w naszym sklepie internetowym wzorów i motywów czyni ją idealną dla par wymagających, które chcą uciec od sztampy i konwencji, poszukujących rozwiązań wyjątkowych. Produkty wchodzące w jej skład są różnokolorowe i zróżnicowane pod względem prezentowanej kompozycji. Dzięki temu przypadną do gustu parom o różnych upodobaniach i wymaganiach.

Zaproszenia ślubne inspirowane paprocią najnowszym trendem w branży!

Zaproszenia ślubne z paprocią przypadną do gustu zwłaszcza tym parom, które lubują się w motywach folklorystycznych. Różnokolorowe kompozycje kwiatowe zaprezentowane są na dekoracyjnym papierze z dodatkiem lnu ecru lub na sztywnym, satynowym papierze. Są jednocześnie eleganckie i stylowe, ale też swojskie i przyjemne w odbiorze. Modele z tej kolekcji idealnie wpisują się w całą serię produktów, które ubarwią Wasz Wielki Dzień - w jej skład wchodzą też bileciki, menu, pudełka na ciasto dla kości czy winietki. W naszej ofercie znajdziecie wszystko, co niezbędne do uświetnienia tak wyjątkowej uroczystości!

Ręcznie wykonane kompozycje kwiatowe, wzory i motywy paproci to jeden z najgorętszych trendów w branży! Zaproszenia ślubne paproć z naszej kolekcji, która ten trend reprezentuje, są absolutnie wyjątkowe, oryginalne i powalają pod względem estetycznym. Są gwarancją tego, że zaproszeni przez Was goście nigdy nie zapomną o Waszym Wyjątkowym Święcie! Na naszej stronie znajdziecie modele wykonane z materiałów najwyższej jakości, przyjaznych środowisku, odznaczające się fantastyczną, niepowtarzalną estetyką.

zaproszenia ślubne z paprocią