Podziękowania dla gości w formie okrągłych świeczek z kolekcji Flores

Planując wesele zastanawiacie się, w jaki sposób podziękować gościom, że w tak ważnym dla Was dniu  chcieli być razem ? Małe co nieco w postaci ciasta jest dobre, ale  nie zostanie na dłużej. Co innego ładna, elegancka świeczka. Która za każdym razem, gdy zostanie zapalona będzie przypominać gościom ten ważny dla Was dzień.  Dodatkowo będzie ładnym elementem dopełniającym wystrój sali weselnej. Spośród  dużej kolekcji świeczek ślubnych chcieliśmy zaproponować te z kolekcji Flores. Dzięki temu, że są w metalowej puszce są wygodne w użyciu, ale przede wszystkim bezpieczne nawet dla najmłodszych.

Podziękowania dla gości w formie okrągłych świeczek z kolekcji Flores

Podziękowania dla gości w formie okrągłych świeczek z kolekcji FloresDzięki personalizowanej etykiecie z Waszymi imionami i datą tego ważnego dla Was dnia goście nie zaponą o nim tak szybko. Delikatne, złocone napisy stylizowane na pismo  ręczne dodają świeczce delikatnego i wyjątkowego charakteru. dzięki czemu będzie ona doskonałym sposobem na podziękowania dla gości. Eleganckiego stylu dodają jej złocenia na etykiecie. Dopełnia go roślinny motyw Grrenery. Który może być dobrą inspiracją, jako motyw przewodni wesela. Szczególnie tego w stylu rustykalnym. Motyw Grrenery docenia zwłaszcza goście ceniący sobie minimalizm, umiar i delikatność. Złote napisy to wyjście na przeciw tym wszystkim, którzy lubią wysmakowaną odrobine luksusu. Jednak zawsze z wielką klasą. Kwintesencją dobrego smaku jest delikatny kwiatowy zapach przywodzący na myśl dobre wspomnienia.  Bo taki jest właśnie styl naszych świec. I każdy znajdzie coś dla siebie. Dlatego wybierając świeczki z kolekcji Flores, jako sposób, aby podziękować gościom dokonujecie dobrego wyboru. Bo nasze małe dzieła sztuki są robione z pasją, którą widać w ich wykonaniu. I zadowolą  nawet najbardziej wybrednych gości.  

Ponieważ to detale składają się na ogólne wrażenie tworzące cały klimat wydarzenia chcemy również zaproponować będące uzupełnieniem świeczek ślubnych zaproszenia ślubne. W tym samym stylu i z tym samym motywem. Tak, aby się komponowały razem ze świeczkami stanowiąc gustowną całość.