Okrągłe Świeczki Ślubne to Podziękowania dla gości z kolekcji Avril

Warto wyrazić gościom swoją wdzięczność za uczestnictwo w jednej z najważniejszych uroczystości w naszym życiu, za ich obecność, wsparcie a także dobrą zabawę. Można to zrobić na wiele różnych sposobów, jednak najbardziej sprawdzonym jest podarowanie każdemu drobnego upominku - już niekoniecznie ciast czy alkoholu, ale czegoś oryginalnego, co przypominałoby wszystkim o ważnym dla nas dniu. Dobrym pomysłem na podziękowania dla gości lub dodatek do nich są małe świeczki w ozdobnych, personalizowanych pudełeczkach.

Okrągłe Świeczki Ślubne to Podziękowania dla gości z kolekcji Avril

Okrągłe Świeczki Ślubne to Podziękowania dla gości z kolekcji AvrilŚwieczki ślubne z kolekcji Avril zamknięte są w metalowych, okrągłych pojemniczkach ze specjalnie przygotowanymi na zamówienie etykietami na pokrywce. Średnica każdej z nich to 7 cm, a wysokość sięga 3 cm. Po zapaleniu świeczka roztacza przyjemny, kwiatowy aromat. W serii dostępne są cztery wzory etykiet, każda w innej tonacji kolorystycznej. Charakteryzują się one przede wszystkim subtelnymi grafikami z roślinnymi wzorami na białym tle oraz złoconymi inicjałami, drukowanymi elagancką czcionką, stylizowaną na pismo odręczne. Na opakowaniu błękitnym przedstawione są niezapominajki oraz niebieskie i białe hortensje. Kwiaty te to bardzo wdzięczny temat zdobniczy, został więc wykorzystany przy wykonywaniu etykiety w tonacji zielonej - tam również można zobaczyć białe hortensje, tym razem wraz z tulipanami w tym samym kolorze. Przede wszystkim jednak zwraca tu uwagę zieleń liści i to one są tak naprawdę głównym tematem grafiki. Pastelowe i pudrowe róże tworzą piękną kompozycję z piwoniami na pudełeczku tej wersji podziękowań dla gości, w którym dominuje właśnie romantyczny kolor różowy. Ostatnia wersja kolorystyczna świeczek ślubnych w kolecji Avril jest nieco bardziej wyrazista. Z białym tłem kontrastują czerwone róże w otoczeniu niewielkich, zielonych liści, które tylko podkreślają mocniejsze kolory tych kwiatów. By dodatkowo ocieplić etykietę w tym wypadku opakowanie ma wyjątkową, złoconą pokrywkę.

Do tej serii upominków można dobrać również inne elementy papeterii ślubnej - zaproszenia dla gości, winietki, menu weselne.