Podziękowania dla gości w formie pudełeczek na słodkości z kolekcji Owoce Leśne

Tak, to już dziś ten dzień! Tyle przygotowań, biegania i chaosu. I wszystko po to, aby to jedno popołudnie było idealne. Goście weselni i drużbowie czekają w orszaku i niecierpliwie wypatrują państwa młodych. Nic nie może popsuć tej uroczystości. I owszem - tak ma być. Organizacja ślubu to niebywały wysiłek, który ma swój początek na długo przed tym dniem. Ważny jest każdy szczegół. Troskliwi państwo młodzi po tym, jak wręczyli zaproszenia ślubne z pewnością zadbali też o podziękowania dla gości. Czekoladki zapakowane w pudełeczka ślubne to słodki prezent i jednocześnie wyraz szacunku dla najbliższych osób.

Podziękowania dla gości w formie pudełeczek na słodkości z kolekcji Owoce Leśne

Podziękowania dla gości w formie pudełeczek na słodkości z kolekcji Owoce LeśneModa na ślub w stylu rustykalnym święci swój triumf. To inspirowane naturą barwy ziemi ukryte w skromnych dekoracjach na stołach, subtelne koronki, jutowe worki i sznurki, bukiety z polnych kwiatów i traw. To również delikatne ozdoby, białe obrusy z haftem i drewniane dodatki. 

Dopełnieniem całości z pewnością staną się zaproszenia ślubne, które idealnie współgrają ze stylem uroczystości. Z kolei pudełeczka ślubne pięknie umieszczone przy zastawie stołowej to skromny prezent dla zaproszonych osób. Z pewnością będą to smakowite podziękowania dla gości, którzy na długo zapamiętają tę piękną uroczystość.

Sam wygląd pudełeczek ślubnych potrafi wprawić w zachwyt. To misternie wykonana torebeczka o wysokości 10 cm i długości 7 cm z papieru ekologicznego. Ozdobą szarego papieru są kwiatowe nadruki zaczerpnięte prosto z pola czy lasu: gałązki jarzębiny, polne róże, anemony, maki czy czarny bez.

Słodkie podziękowania dla gości można  w dowolny sposób personalizować. Specjalne dedykacje dla najbliższych wraz z imionami pary młodej i datą ich ślubu pięknie udekorują pudełeczka ślubne i pozostaną miłym wspomnieniem. Można je zabrać po uroczystości do domu i ozdobić parapet w formie mini wazonu z zasuszonymi kwiatami. 

Do pudełeczek ślubnych warto dobrać zaproszenia ślubne w tym samym stylu i kolorze. Stworzy to urokliwy duet w trakcie uroczystości, a wygląd zaproszeń pozwoli snuć domysły odnośnie jej charakteru i klimatu. Jakie zaproszenia taki ślub!