Podziękowania dla gości w formie pudełeczek na słodkości z kolekcji Amaretto

Gustownie zapakowane słodkości to idealny sposób na podziękowanie Waszym najbliższym za ich obecność podczas ceremonii ślubnej i na przyjęciu weselnym. Zachwycające w swej prostocie pudełeczka ślubne Amaretto z pewnością przypadną do gustu miłośnikom ponadczasowej elegancji. Stanowić będą nie tylko miłą formę podziękowania dla gości, ale także dopełnią aranżację weselnego stołu. Wytworny perłowy papier i minimalistyczne zdobienia to doskonały wybór dla osób planujących eleganckie przyjęcie weselne z nutą nowoczesności.

Podziękowania dla gości w formie pudełeczek na słodkości z kolekcji Amaretto

Ślubne Pudełeczka z kolekcji Amaretto - Podziękowania dla Gości weselnychKlasyka i elegancja - te dwa słowa najlepiej opisują pudełeczka ślubne Amaretto. Wykonane z perłowego papieru o delikatnej fakturze piórek lub lnu pudełka, ozdobione zostały efektowną kokardą z cyrkonią. Uwagę przykuwa doskonała jakość materiałów i precyzja wykonania. W każdym pudełeczku skrywają się pyszne karmelki o smaku migdałowo-wiśniowym, który z pewnością przypadnie do gustu gościom weselnym. Ten drobny upominek wywoła uśmiechy na twarzach Waszych najbliższych i sprawi, że Wasz ślub i przyjęcie weselne na długo pozostaną w ich pamięci.
Pudełeczka ślubne Amaretto można dowolnie personalizować. Przyszli państwo młodzi mogą wybrać zarówno fakturę papieru, jak i kolor tasiemki, a nawet kolor cyrkonii. Dzięki temu można idealnie dopasować wygląd pudełek do stylistyki wesela czy też wystroju sali lub innych elementów dekoracyjnych. Personalizowane mogą być również oczywiście treść i wygląd nadruku.
Pudełeczka przed wysyłką są wypełniane cukierkami, dzięki czemu są gotowe do postawienia na stole lub wręczenia gościom. Jeżeli jednak, zamiast standardowych słodyczy, państwo młodzi chcieliby wręczyć swoim gościom inne upominki, istniej możliwość zamówienia pustych pudełek, które można wypełnić dowolnymi drobiazgami.
Obok pudełeczek ślubnych, w skład kolekcji Amaretto wchodzą także zaproszenia ślubne, bileciki, winietki, zawieszki na alkohol, menu oraz numery stolików. Dzięki temu z łatwością można stworzyć spójną i harmonijną aranżację weselnego stołu, która podkreśli wyjątkowość najważniejszego dnia w Waszym życiu.