Czekoladki ślubne - Podziękowania dla Gości z kolekcji Szafirowe

Czekoladki z kolekcji Szafirowe to idealny upominek, stworzony specjalnie z myślą o podziękowaniach dla gości weselnych. Mleczne czekoladki przygotowane są w wygodnej, małej formie, dzięki czemu wpasują się doskonale w pozostałe elementy zastawy stołu weselnego. Kolekcja Szafirowe to piękne, kwiatowe kompozycje z dodatkiem eleganckiego złocenia, które sprawdzą się na ślubie w stylu glamour, ale również przy tradycyjnie eleganckim, romantycznym wystroju. Czekoladki w ozdobnej owijce przygotowywane są indywidualnie z spersonalizowanym tekstem, dzięki czemu będą wyjątkowym upominkiem dla Waszych bliskich. 

Czekoladki ślubne – podziękowania dla gości z kolekcji Szafirowe

Czekoladki ślubne podziękowania dla gości SzafiroweSymboliczne podziękowania dla gości w formie drobnych prezentów to już tradycja weselna, najpopularniejszym rozwiązaniem są słodycze, dlatego w naszej ofercie znajdziecie między innymi pyszne, mleczne czekoladki z kolekcji Szafirowe. Czekoladki przygotowane zostały specjalnie z myślą o podziękowaniach ślubnych w niedużej, kwadratowej formie, które z łatwością wpasujecie w zastawę stołu. Wykonane w dekoracyjnej owijce drukowanej indywidualnie na zamówienie, czekoladki Szafirowe doskonale sprawdzą się w ramach słodkiego upominku dla Waszych bliskich, dzięki możliwości personalizacji owijki otrzymacie prawdziwie wyjątkowe i niepowtarzalne podziękowania weselne. Jeśli dopasujecie wzór czekoladek do planowanych dekoracji florystycznych, stworzą one dodatkowy element ozdobny na weselnym stole. 

Kolekcja papeterii ślubnej Szafirowe

Zaproszenia ślubne oraz dodatki z kolekcji Szafirowe to bardzo elegancka kolekcja, która łączy romantyczne, kwiatowe kompozycje z pięknym, efektownym złoceniem i tłem w różnych kolorach, zarówno delikatnych pastelach jak i modnych, ciemnych odcieniach zieleni i granatu. Modele przygotowane są w kilku wersjach kolorystycznych oraz rożnymi kwiatami, które dopasować możecie do planowanych bukietów na ślubie oraz weselu. Papeteria z kolekcji Szafirowe wykonana została z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu zachwyci nawet najbardziej wymagających. Dla zapewnienia spójności wśród dodatków z papeterii ślubnej, stworzyliśmy pełną gamę praktycznych produktów, które pomogą w organizacji weselnego stołu oraz dzięki dopasowaniu wzoru do pozostałych dekoracji staną się dodatkowym elementem wystroju. 

Jakie inne formy podziękowań dla gości możecie wybrać?

Czekoladki mleczne to nie jedyna opcja, którą możecie wykorzystać w ramach podziękowań dla gości weselnych, spośród słodyczy znajdziecie w naszej ofercie między innymi również słoiczki z miodem, pudełeczka z cukierkami czy lizaki dla najmłodszej części weselników. Poza słodkimi upominkami polecamy świeczki zapachowe w opcji szklanego słoiczka lub metalowej puszki, które zapewnią Waszym gościom chwilę relaksu w otoczeniu pięknego, kwiatowego aromatu.  Podziękowania w formie butelek z czarną, liściastą herbatą stały się również bardzo popularną, elegancką formą upominków ślubnych. Oryginalną formą prezentów dla gości weselnych są również butelki na nalewki, które uzupełnić możecie domowym alkoholem, tworząc w ten sposób niepowtarzalne podziękowania.