Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Najefektowniejsze zaproszenia ślubne z motywem wianka

  • Kolekcja Akwarele - to pierwsza z propozycji zaproszeń, na których pojawia się wzór wianka. Zaproszenia te wykonujemy na papierze w kolorze ecru lub białym. Zdobią je efektowne kompozycje kwiatowe w różnych wersjach kolorystycznych, co pozwala na dopasowanie ich do barw dominujących w pozostałych dekoracjach ślubnych. Przykładowo, pary organizujące wesele w sezonie zimowym mogą się zaopatrzyć w zaproszenia ślubne z motywem błękitnych gałązek iglastych, ostrokrzewu oraz czerwonych owoców, natomiast podczas letnich uroczystości sprawdzi się kompozycja róży, bzu i piwonii.
  • Kolekcja Cykade, którą polecamy dla wszystkich wielbicieli motywów kwiatowych. Na produktach wchodzących w jej skład znajdują się grafiki akwarelowych kwiatów. Można znaleźć tu zaproszenia ślubne z piwonią lub różą, które dodatkowo oplatane są przez zielone gałązki, eukaliptus czy paproć.Te zaproszenia z motywem wianka sprawdzą się podczas przyjęć organizowanych w różnych stylach, przede wszystkim proponujemy ich wybór w przypadku ślubów w klimacie glamour lub boho.
  • Kolekcja Kalia - dominującym motywem tej kolekcji są motywy kwiatowe oraz roślinne. Szczególnie polecamy zaproszenia ślubne z gipsówką lub eukaliptusem, utrzymane w stylistyce greenery oraz ekologicznej. Pięknie prezentują się także modele z piwonią, dalią oraz anemonami. Zaproszenia te dostępne są w kilku wariantach, dzięki czemu każda Para Młoda, bez względu na klimat wesela, znajdzie tu coś dla siebie.
  • Kolekcja Pistacjowa - w tej serii dominują wzory kwiatowe ułożone w akwarelowy wianek. Do wyboru są zaproszenia ślubne z motywem słonecznika, czarnego bzu, róż czy maków. Swoje miejsce znalazła także piwonia i motywy roślinne - zielone gałązki, paprocie i eukaliptus. Warto zaznaczyć, że na pudełku może znajdować się dowolny nadruk, więc można stworzyć indywidualny wzór zaproszenia ślubnego, który będzie dopasowany do potrzeb Pary Młodej.