w promocji
Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Zaproszenia ślubne z różą jako motyw oryginalnych kartek

Nie trzeba nikomu przypominać, że ślub i wesele to bardzo uroczysta i doniosła chwila. Organizowanie tegoż wyjątkowego wydarzenia związane jest z planowaniem wielu kamieni milowych i to z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Wystrój sali weselnej powinien współgrać z wszelkimi dodatkami, które są niezbędnymi obecnie dodatkami do każdej imprezy weselnej, takimi jak zaproszenia, winietki na stół czy podziękowania dla gości.

Zaproszenia ślubne z różą będą na pewno uniwersalnym i ponadczasowym stylem, który nie nudzi się nikomu. Barwa ta symbolizuje bowiem romantyczne spacery o zachodzie słońca, kolacje we dwoje czy w końcu niezapomniane chwile uniesień kochanków. Różowy jest uważany za kolor kobiecy. Postrzeganie tego koloru zmieniało się na przestrzeni lat. Na początku XX wieku różowa barwa była utożsamiana z synonimem chłopca, gdyż jest mocniejszy w opozycji do niebieskiego, który rezerwowano dla dziewczyn. W latach 40 zamysł ten całkowicie stracił na znaczeniu. Zatem, zaproszenia ślubne z różą będą bardzo dobrą opcją  dla każdej Pary Młodej.

Delikatny odcień czerwonego koloru muśnięty nieco bielą, będzie bardzo dobrze komponował się w różnego typu dodatkach i ornamentach. Mogą to być style boho, retro czy rustykalny. Róż bardzo dobrze i nader indywidualnie podkreśla kwiatowy motyw przewodni wesela i dobrze komponuje się z łososiowymi zaproszeniami ślubnymi czy zaproszeniami ślubnymi z hortensją w tle.

Bardzo ciekawą i ponadczasową opcję mogą stanowić zaproszenia ślubne z różą w połączeniu ze stonowanymi odcieniami pasteli. Równie dobrze wychodzą połączenia różane i kontrastujące, co można wykorzystać w niecodziennym stylu glamour, gdzie skromny przepych stawiany jest na pierwszym miejscy, by podkreślić rangę ważnej uroczystości weselnej.

Na stronie Amelia-Wedding.pl można wyszukać  bardzo bogatą i pokaźną kolekcję przepięknych i wyjątkowych zaproszeń ślubnych z różą. Klient znajdzie bardzo wyjątkowe i eleganckie motywy, która będą udanym początkiem uroczystości weselnej. Oko przyciągają szczególnie takie motywy, jak Cykate, Margaret czy Akwarele.

Zaproszenia ślubne z różą - co jeszcze w naszej ofercie?

Oferowane przez nas ekologiczne i przyjazne środowisku produkty wcale nie są drogie! Zaproszenia ślubne różane to doskonały kompromis pomiędzy najwyższą jakością materiałów i wykonania a korzystną, niewysoką ceną. Udowadniamy, że produkty oparte o zrównoważony design wcale nie muszą być drogie, a dbanie o środowisko naturalne może być naprawdę proste. Jeżeli należycie do par, którym los naszej planety leży na sercu, zapoznajcie się naszymi ekologicznymi modelami.

Nasza oferta to nie tylko zaproszenia ślubne - róże królują także inne produkty utrzymane w tym samym stylu. W naszej ofercie znajdziecie też bileciki w różnych rozmiarach, karty menu, numery stolików, przypinki, pudełka na ciasta i prezenty dla gości, karteczki z powiadomieniami o weselu typu ‘save the date’, winietki i zawieszki. Wszystkie wykonane z najwyższej jakości materiałów, o wyjątkowym designie i niepowtarzalnej estetyce. Kupując na naszej stronie internetowej nie musicie martwić się dostawą - gwarantujemy terminową realizację zleceń i zapewniamy, że zamówienie dotrze do Was na czas!

zaproszenia ślubne z różą