Zaproszenie ślubne kwiatowe - Róża

Jaki motyw na zaproszenia ślubne? Róże to fantastyczny pomysł! Nasza seria powiadomień o weselu inspirowana tym pięknym kwiatem to skrupulatnie wyselekcjonowana kolekcja najwyższej jakości, oryginalnych produktów. Każdy z nich to miniaturowe dzieło sztuki przedstawiające różnorodne motywy kwiatowe. Ręcznie malowane rośliny to piękny motyw na powiadomienia o weselu. Niepowtarzalne kompozycje kwiatowe w różnych kolorach przypadną do gustu zwłaszcza tym, którzy lubują się w motywach naturalnych, folklorystycznych i boho. Nadadzą Waszemu Wielkiemu Świętu romantyczny charakter.

Zaproszenia ślubne z różą - co jeszcze w naszej ofercie?

Oferowane przez nas ekologiczne i przyjazne środowisku produkty wcale nie są drogie! Zaproszenia ślubne różane to doskonały kompromis pomiędzy najwyższą jakością materiałów i wykonania a korzystną, niewysoką ceną. Udowadniamy, że produkty oparte o zrównoważony design wcale nie muszą być drogie, a dbanie o środowisko naturalne może być naprawdę proste. Jeżeli należycie do par, którym los naszej planety leży na sercu, zapoznajcie się naszymi ekologicznymi modelami.

Nasza oferta to nie tylko zaproszenia ślubne - róże królują także inne produkty utrzymane w tym samym stylu. W naszej ofercie znajdziecie też bileciki w różnych rozmiarach, karty menu, numery stolików, przypinki, pudełka na ciasta i prezenty dla gości, karteczki z powiadomieniami o weselu typu ‘save the date’, winietki i zawieszki. Wszystkie wykonane z najwyższej jakości materiałów, o wyjątkowym designie i niepowtarzalnej estetyce. Kupując na naszej stronie internetowej nie musicie martwić się dostawą - gwarantujemy terminową realizację zleceń i zapewniamy, że zamówienie dotrze do Was na czas!

zaproszenia ślubne z różą