Zaproszenie ślubne kwiatowe - Dalia

Kwiatowe zaproszenia ślubne z dalią to doskonały element oprawy Waszego Wielkiego Dnia. Idealnie wpisze się w różne style, w których utrzymana będzie Wasza uroczystość - od estetyki nowoczesnej, poprzez romantyczną, aż po rustykalną. Delikatny, pudrowy odcień różowego, intensywny fioletowy, kolor fuksji to jedne z najmodniejszych barw już od kilku sezonów. Produkty w tych kolorach, które znajdują się w naszej ofercie, odznaczają się zróżnicowanymi wzorami i motywami - dysponujemy modelami w kwiaty, w jednej tonacji kolorystycznej, ale także wymieszane z innymi wyrazistymi barwami. Spośród skrupulatnie wyselekcjonowanej kolekcji każdy z pewnością wybierze coś dla siebie - spełnimy wymagania nawet najbardziej wymagających par!

Zaproszenia ślubne kwiatowe - dalia to modny wybór na każdą romantyczną okazję!

Jeżeli szukacie oryginalnego i nietuzinkowego pomysłu na powiadomieniu o Waszym Wielkim Dniu, dobrze trafiliście! W naszej ofercie znajdują się piękne kwieciste zaproszenia ślubne - dalia zainspirowała naszą wyjątkową kolekcję! Motyw ten zdobył ogromną popularność w branży ślubnej - i to nie bez powodu. Jest to kwiat romantyczny, delikatny i subtelny, szczególnie ceniony przez wymagające Panny Młode. Jesteśmy w stanie zrealizować dowolną ilość zamówień, oferując powiadomienia o weselu w dowolnej liczbie. Zrobimy wszystko, aby były one tak samo wyjątkowe, jak Wasz dzień zawarcia związku małżeńskiego! Oferujemy produkty w różnych rozmiarach i kształtach - zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą, nieustannie poszerzaną ofertą.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

kwiatowe zaproszenia ślubne - dalia