Promocja na zaproszneia ślubne na szkle 20%

Botaniczne Winietki ślubne z kolekcji Botanik

Winietki ślubne z kolekcji Botanik to propozycja dla miłośników motywów roślinnych i odważnych kolorów. Głęboka, wyrazista zieleń paproci, lekko przygaszone odcienie sukulentów czy barwne kwiaty kontrastujące z czernią tła dodadzą charakteru weselnym stołom i będą wspaniałą dekoracją, współgrającą z elegancką zastawą i świeżymi bukietami. Świetnie sprawdzą się także jako forma podziękowań dla gości weselnych, a dzięki możliwości personalizacji każda para młoda może ozdobić winietki tekstem według własnego pomysłu lub całkowicie przekształcić szatę graficzną, by jak najlepiej dopasować ją do stylu, w jakim ma być utrzymana ta wyjątkowa uroczystość.

Oryginalne winietki ślubne - wyznaczą gościom miejsca i ozdobią stoły

Botaniczne Winietki Ślubne z kolekcji BotanikNasze winietki wykonujemy na wysokiej jakości sztywnym papierze satynowym o gramaturze 280 gram, który doskonale podkreśla kontrast nadruku i jego charakterystyczne detale, gwarantując w ten sposób spektakularny i przyciągający wzrok efekt końcowy. Napisy są dopasowywane do preferencji młodej pary - mogą to być po prostu imiona gości, a czasem sprawdzi się też drobny element humorystyczny. Warto zamówić specjalne winietki dla Panny Młodej i Pana Młodego, by po weselu zachować je jako wyjątkowe pamiątki tego szczególnego wydarzenia. Taka nienachalna i estetyczna oprawa stołu podkreśli wyjątkowość okazji, a dopasowane stylistycznie zaproszenia ślubne, podarunki dla gości i inne drobne szczegóły stworzą wrażenie spójności, i to niewielkim kosztem. Czasem wielkie dekoracje nie są potrzebne, by osiągnąć wyjątkowy efekt.

Winietki z serii Botanik dzięki swojemu eleganckiemu designowi sprawdzą się także na takich wydarzeniach jak imprezy firmowe, spotkania branżowe, rocznice czy urodziny, a dodatkowo wcale nie muszą być tylko oznaczeniem miejsca dla gości! Równie skutecznie wskażą, gdzie jest fotobudka albo tzw. wiejski stół, a nawet zaprezentują menu. Drukujemy je już od 30 sztuk! Wybierzcie więc już dziś wariant dla siebie, dopasujcie go do swoich oczekiwań, a my zajmiemy się resztą!