Nowość - podziękowaniaPromocja na Zaproszenia Ślubne -20%

Wyjątkowe winietki ślubne na drewnie z kolekcji Topaz

Winietki ślubne to bez wątpienia element, którego nie może zabraknąć na naszym weselu. Pozwalają one zapanować nad zamieszaniem, ułatwiają naszym Gościom zabawę, a Prze Młodej zaoszczędzają wiele stresu. Dzięki nim Para Młoda w elegancki sposób wskazuje Gościom miejsce, które powinni zając przy stole podczas uroczystości. Nowożeńcy poświęcają wiele czasu, aby odpowiednio rozmieścić Gości przy stole przy pomocy subtelnych wizytówek. Dokłada się wszelkich starań, aby obok siebie zasiadały osoby, które dobrze się znają oraz darzą sympatią - jest to kluczowe dla dobrej zabawy.

Wyjątkowe winietki ślubne na drewnie z kolekcji Topaz

Wyjątkowe winietki ślubne na drewnie z kolekcji TopazTe niepozorne, malutkie tabliczki doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji. Drewniane winietki ślubne z kolekcji Topaz z motywem kwiatowym dopasują się do każdego wesela, tworząc fenomenalny i niezapomniany efekt. Drewniane winietki ślubne to oryginalny pomysł na udekorowanie naszych weselnych stołów. Ze względu na to, że coraz częściej odchodzimy od tradycyjnych rozwiązań oraz chcemy, aby nasze wesele wyróżniało się na tle innych, kolekcja Topaz będzie strzałem w dziesiątkę! Wszystkie dostępne winietki są drewniane, a co za tym idzie - niezwykle trwałe. Mogą one zatem spełniać nie tylko zadanie winietek, ale i podziękowań ślubnych. Stylowe winietki na stół dostępne w naszym sklepie to różnorodny wybór kolekcji, które stanowią niezawodne rozwiązanie nie tylko podczas przyjęć weselnych, ale i innych uroczystości rodzinnych. W ofercie naszego sklepu dostosujesz winietki do zaproszeń oraz przewodniego motywu wesela. W kolekcji Topaz królują przede wszystkim motywy kwiatowe, ale znajdziemy także motyw górski. Winietki możemy dowolnie dopasowywać do naszych wymagań - może widnieć na nich zarówno śmieszny napis opisujący naszego Gościa, jak i forma tradycyjna czyli imię i nazwisko. 

W naszym sklepie znajdziesz także wiele innych kolekcji winietek ślubnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i doborem całych zestawów - winietek, zaproszeń ślubnych, podziękowań ślubnych, menu, kartonów na ciasto i wiele więcej!