Złocone winietki ślubne z kolekcji Onyks

Winietki ślubne stają się coraz częściej nieodłączną częścią wesel. Ułatwiają one zabawę gości, minimalizują stres Pary Młodej oraz zapobiegają niepotrzebnemu chaosowi. Niepozorne i nieduże karteczki sprawdzają się nie tylko na weselach, ale i wielu innych imprezach rodzinnych - chrztach, urodzinach czy imieninach. Dobrze dopasowane do stylu naszej uroczystości będą stanowiły doskonałe uzupełnienie każdej z nich.

Złocone winietki ślubne z kolekcji Onyks

Złocone winietki ślubne z kolekcji OnyksW tej kategorii chcemy przedstawić Państwu winietki ślubne z serii Onyks. To, co wyróżnia każdą z nich to delikatny, pudrowy kolor oraz złote ozdoby i napisy. Tego rodzaju dekoracja doskonale dopasuje się do nowoczesnych oraz skandynawskich wesel. Będzie także stanowiła świetne przełamanie uroczystości urządzonych w ciemnych kolorach. Winietki drukowane są na sztywnym, gładkim papierze, a ich wymiary po złożeniu to ok. 10 x 7 cm. Posiadają one złoconą personalizację oraz istnieje możliwość zastosowania na nich indywidualnej grafiki. Tradycyjne winietki ślubne mają formę papierowych, stojących wizytówek z wypisanymi nazwiskami gości. W przypadku osób, które są najbliższe Parze Młodej mogą na nich widnieć jednak nieco bardziej czułe zwroty, np. Wspaniała Mama, Kochany Tata. Taki zabieg dodatkowo wyrazi wdzięczność oraz podziękowania dla naszych rodziców. Winietki z serii Onyks to nie tylko doskonała ozdoba na stół. Drobne karteczki będą także stanowiły świetny upominek dla naszych Gości. Do każdej winietki z kolekcji możemy dobrać także dopasowane stylistycznie zaproszenia ślubne, podziękowania ślubne, menu, pudełeczka na ciasta i wiele innych dodatków! Te małe, papierowe kartoniki z nadrukowanymi nazwiskami Gości, doskonale wpiszą się w oprawę każdej uroczystości, dopełniając ogólną dekorację stołów weselnych. W tym wyjątkowym dniu Waszego życia, nawet najmniejsze detale mają znaczenie!

Na naszej stronie internetowej znajdziesz także wiele innych kolekcji winietek ślubnych. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie wśród nich odpowiednią dekorację dla swojego wesela!