Złote Winietki ślubne w stylu Glamour z kolekcji Brilant

Osobom, które pragną zadziwić gości weselnych połączeniem czystej, tradycyjnej bieli z mocniejszym akcentem na stole i nie boją się przy tym zabawy odważnymi kolorami, na pewno przypadną do gustu winietki z kolekcji Brilant. To elegancka, a zarazem nietuzinkowa seria winietek ślubnych, odznaczających się minimalizmem i klasyczną prostotą formy, wykonana z najwyższej jakości gładkiego papieru satynowego o wysokiej gramaturze (280g), dzięki której są one trwałe i bardzo wytrzymałe. Po złożeniu ich rozmiar to około 10 x 7 centymetrów. Ten rodzaj papeterii ślubnej bardzo subtelnie pomaga tworzyć niepowtarzalny klimat sali jadalnej, ale jest to również swoisty sposób na powitanie gości. Warto więc zadbać o to, żeby tego typu ozdoby pasowały do wystroju wnętrza.

Złote Winietki ślubne w stylu Glamour z kolekcji Brilant

Złote Winietki ślubne w stylu Glamour z kolekcji BrilantKolekcja Brilant wyróżnia się przede wszystkim kunsztownymi złoceniami. Złoto obecne jest w każdym z dostępnych wariantów winietek tej serii. Motyw kwiatowy - róże - znajduje się w ich górnej części, a poniżej jest miejsce na personalizowany tekst, stylizowany na pismo odręczne. W zależności od wybranej wersji złocony może być albo nadruk, albo tło, na którym się on znajduje. Lśniące wzory i litery na papierze o intensywnej, granatowej barwie na pewno dodadzą stołowi wyrazistości, podczas gdy winietki różowe sprawią, że będzie się on wydawał delikatny i romantyczny, nie tracąc przy tym nic z dyskretnej elegancji. Wariant z kolorowymi zdobieniami (zielonymi lub bordowymi) na złotym tle pięknie komponuje się z bielą oraz jasnymi elementami wystroju i sprawia, że nabierają one niemalże królewskiego blasku. W tym wypadku należy pamiętać, że nawet taki szczegół, jak kolor nadruku na papeterii ślubnej, może wpłynąć na ogólne wrażenie, jakie wywiera na gościach cały stół - może to być przyjazne ciepło, czy kojący chłód.

Dzięki uniwersalnemu i klasycznemu charakterowi winietek z kolekcji Brilant, bardzo łatwo można do nich dobrać również zaproszenia ślubne. W razie potrzeby niektóre elementy zdobień można delikatnie zmodyfikować.