Podziękowania dla gości - Butelki na nalewki Marmurowe

Ślub i wesele należą do szczególnych wydarzeń w życiu pary młodej, rodzin i gości. Wszyscy doskonale wiedzą, że przygotowania do nich zawierają bardzo dużo czasu. Żeby wszystko odbyło się na najwyższym poziomie, należy dużo wcześniej wszystko zaplanować i zająć się organizacją. W pierwszej kolejności para młodych musi wybrać, napisać i dostarczyć gościom zaproszenia ślubne. Warto także zadbać o winietki, które ułatwią gościom zasiadanie do stołów. Winietki mogą stanowić również estetyczną formę podziękowania dla gości. Przypina się je do małych podarunków dla gości, np. pudełka z ciastkami. Podziękowania dla gości można także wyrazić małą nalewką, która stanowi dodatek do takiego pudełka. Nalewka może stanowić także samodzielny prezent, który się wręcza pod koniec przyjęcia weselnego. Przekazanie takiego prezentu gościom to pomysłowa forma podziękowania, która spodoba się i zrobi bardzo dobre wrażenie

Podziękowania dla gości - Butelki na nalewki Marmurowe

Podziękowania dla gości - Butelki na nalewki MarmuroweŚlubne butelki na nalewki z rozmiarowo dopasowaną etykietą i ciekawą grafiką oraz napisami bardzo estetycznie wyglądają. Najczęściej umieszcza się napis Nalewka oraz imiona młodej pary, np. Rozalia i Krystian oraz datę ślubu, np. 6 czerwca 2020 r. Taka buteleczka może pozostać w domach gości dłuższy czas. Będzie przypominała o ślubie, weselu, w których uczestniczyli i przywoływała w pamięci miłe chwile.

Butelki na nalewki Marmurowe zostały wyprodukowane z grubego szkła najwyżej jakości. Dolna część butelki posiada wygrawerowane wzory, które stanowią gustowną ozdobę w sam raz na szczególne okazje takie jak ślub i wesele. Etykiety z kolekcji Marmurowe posiadają różną grafikę: jedna zawiera złocenia w szampańskim kolorze, druga – w odcieniu pastelowego różu, a na trzeciej znalazły się złocenia w pastelowej niebieskiej barwie. Etykieta jest umieszczone w górnej części butelki. Złote napisy na etykietach są wyraziste i estetyczne, podkreślają znaczenie wydarzenia. Butelki zamyka się złotą nakrętką albo korkiem syntetycznym, który jest dołączony do zestawu. Butelki nie są duże, o pojemności 200 ml i 100 ml. Można wybrać wedle uznania spośród tych dwóch rodzajów butelek. Przyjmujemy zamówienia na każdą ilość butelek na nalewki, jednak minimalny limit to 30 sztuk.