Zaproszenia ślubne - kolor Brązowy

Nie jest żadną nowością, że kolor brązowy kojarzony jest z dobrym gustem i elegancją, ale z drugiej strony jest również barwą ciepła. Eleganckie zaproszenia ślubne, które mamy przyjemność zaprezentować na Amelia-Wedding.pl stanowią doskonałe połączenie tej przyjemnej barwy z dodatkami w ekskluzywnym kolorze złota. Daje to wrażenie luksusu i szyku, które wprawi gości w przedweselny miły nastrój.

Jednak posiadamy również niekonwencjonalne projekty, które mogą być spersonalizowane, według Państwa wskazówek. Humorystyczne, rysunkowe, niezwykle stylowe ... Tutaj liczy się nie tylko ich wygląd, ale również spójna i przemyślana treść. Dlatego, czemu nie zaskakiwać swoich gości już na etapie kartek ślubnych? Rustykalny wzór z wesołym, autorskim rysunkiem Pary Młodej, w mniej formalnym stylu, a może stonowany motyw z parą jeleni w lesie, na tle drewna? Pomysłów jest co nie miara!

Wspaniałe brązowe zaproszenia ślubne dla gości weselnych

Z pewnością ślub i wesele to niecodzienne wydarzenie. Pełne wzruszeń, emocji i przede wszystkim zapamiętane na długie lata. Dwoje młodych ludzi przysięga sobie miłość i opiekę do końca swoich dni. To bardzo długowieczna i wzruszająca tradycja, które jest poprzedzona wielomiesięcznymi przygotowaniami. Mówi się, że wesele powinno być huczne, a zaproszeni goście muszą bawić się do samego rana. Jednym z najistotniejszych elementów dobrze przygotowanej uroczystości ślubnej są z pewnością zaproszenia dla gości.

Wiele Par Młodych zastanawia się, jakiego rodzaju kartki z tekstem zaproszenia wybrać, by była to oryginalna i wyszukana forma, a jednocześnie przykuwała oko każdego weselnika. Nie da się ukryć, że brązowe zaproszenia ślubne będą pasowały do każdego stylu organizowanej imprezy weselnej. Barwa ta, podobnie jak wszelkie odcienie zieleni, spotykana jest powszechnie w przyrodzie. To przede wszystkim kolor ziemi, a także pni drzew, skóry, egzotycznego kakaowca i w końcu czekolady. Można powiedzieć, że symbolika koloru brązowego jest wysoce ambiwalentna. Z jednej strony kolor ten symbolizuje duże poczucie niepewności i brak stabilizacji, kojarzony jest z brudem i antypatią. Z drugiej strony odwołuje się do poczucia bezpieczeństwa i komfortu.

Brązowe zaproszenia ślubne będą utożsamiane z przeciwieństwem indywidualności oraz z przeciętnością. Wbrew pozorom, są to pozytywne aspekty, które bardzo dobrze wpasują się w każdą stylistykę organizowanego wesela. Niegdyś, osoby pracujące w polach, w przeciwieństwie do szlachty o białej karnacji, mieli skórę brązową, poparzoną słońcem. Stąd brązowe zaproszenia ślubne będą bardzo uczciwe w swym przekazie, a jednocześnie zachęcającym elementem do wspólnego biesiadowania przy weselnym stole.

Na stronie internetowej Amelia-Wedding.pl dostępne są różnorakie wersje brązowych zaproszeń ślubnych, które formą i stylem będą pasowały do wielu motywów przewodnich wesela, takich jak retro, boho, vintage czy rustykalny.

Firma oferuje bardzo wiele gotowych, elegancko ozdobionych, zaproszeń, takich jak Ornament, Presto czy Belisa. Możliwa jest personalizacja takiej kartki z zaproszeniami ślubnymi wg wymagań Klienta.

Oryginalne i spersonalizowane zaproszenia ślubne, w kolorze brązu

Prezentowane na Amelia-Wedding.pl, brązowe zaproszenia ślubne wykonane są z dużą troską o każdy szczegół. Zaprojektowane na eleganckim i gładkim papierze satynowym lub na fakturze lnu białego lub ecru - stanowią znakomitą obietnicę szampańskiej weselnej zabawy, w dobrym stylu. Od bogatej ciemnej czekolady, do kawy z mlekiem i miękkiego beżu - ten ziemisty kolor, odnajdzie się w każdej przedpremierowej oprawie ślubnej.

W dodatku brązowo-perłowa wstążka lub owijka dodaje całości charakteru, ponadto, aby kartki były jeszcze bardziej eleganckie, dodaliśmy również zdobienia w tym samym kolorze. Jeśli chodzi o treść zaproszenia – to bez względu na to, czy będzie to jeden z przygotowanych przez nas tekstów czy też nadesłany przez Państwa, jakość druku będzie zawsze najwyższej klasy.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

brązowe zaproszenia ślubne