Zaproszenia ślubne - kolor Brązowy

Nie jest żadną nowością, że kolor brązowy kojarzony jest z dobrym gustem i elegancją, ale z drugiej strony jest również barwą ciepła. Eleganckie zaproszenia ślubne, które mamy przyjemność zaprezentować na Amelia-Wedding.pl stanowią doskonałe połączenie tej przyjemnej barwy z dodatkami w ekskluzywnym kolorze złota. Daje to wrażenie luksusu i szyku, które wprawi gości w przedweselny miły nastrój.

Jednak posiadamy również niekonwencjonalne projekty, które mogą być spersonalizowane, według Państwa wskazówek. Humorystyczne, rysunkowe, niezwykle stylowe ... Tutaj liczy się nie tylko ich wygląd, ale również spójna i przemyślana treść. Dlatego, czemu nie zaskakiwać swoich gości już na etapie kartek ślubnych? Rustykalny wzór z wesołym, autorskim rysunkiem Pary Młodej, w mniej formalnym stylu, a może stonowany motyw z parą jeleni w lesie, na tle drewna? Pomysłów jest co nie miara!

Oryginalne i spersonalizowane zaproszenia ślubne, w kolorze brązu

Prezentowane na Amelia-Wedding.pl, brązowe zaproszenia ślubne wykonane są z dużą troską o każdy szczegół. Zaprojektowane na eleganckim i gładkim papierze satynowym lub na fakturze lnu białego lub ecru - stanowią znakomitą obietnicę szampańskiej weselnej zabawy, w dobrym stylu. Od bogatej ciemnej czekolady, do kawy z mlekiem i miękkiego beżu - ten ziemisty kolor, odnajdzie się w każdej przedpremierowej oprawie ślubnej.

W dodatku brązowo-perłowa wstążka lub owijka dodaje całości charakteru, ponadto, aby kartki były jeszcze bardziej eleganckie, dodaliśmy również zdobienia w tym samym kolorze. Jeśli chodzi o treść zaproszenia – to bez względu na to, czy będzie to jeden z przygotowanych przez nas tekstów czy też nadesłany przez Państwa, jakość druku będzie zawsze najwyższej klasy.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

brązowe zaproszenia ślubne