Winietki ślubne - hortensja

Modne konwencje weselne zmieniają się na przestrzeni lat. Dzisiejsze uroczystości znacznie różnią się od tych, które zorganizowali nasi rodzice. Dbałość o spójność dekoracji oraz rozważanie każdego aspektu wesela jest dziś na porządku dziennym. Wkraczają także nowe produkty, które mają być pięknym akcentem weselnym i jednocześnie usprawniać przebieg przyjęcia. Takim wyrobem są imienne wizytówki na stół. Postawione bezpośrednio na zastawie dbają o urokliwą aranżację i są pomocne w rozmieszczeniu zaproszonych gości. Dzięki nim każdy jest dokładnie zorientowany, jakie miejsce powinien zająć. W wielu przypadkach te małe, kwiatowe karteczki zabierane są przez gości do domu na pamiątkę.

Aktywne filtry

Urok kulistego kwiatostanu

Kwieciste wzory na zaproszeniach, bilecikach czy właśnie na wizytówkach są bardzo popularne z uwagi na ich uniwersalność. Wystarczy dopasować je kolorystycznie do innych dodatków, by całość tworzyła niesamowity efekt. W ofercie sklepu amelia-wedding znajdziecie między innymi winietki z pięknym kulistym kwiatostanem hortensji. Wśród wzorów dostępne są przykłady drukowane na papierze gładkim satynowym lub z fakturą lnu. Dostępne są także dwa różne formaty po złożeniu - ok. 10 x 7 cm lub 10 x 5 cm (+/- 1 cm). Poddajcie się niezwykłemu urokowi hortensji z akcentami zieleni i drobnych kwiatów polnych lub tej fioletowej, wykonanej akwarelą. Zadbajcie o niesamowitą oprawę stołu weselnego! Nasza szeroka oferta z pewnością ułatwi jej aranżację. W naszym sklepie oprócz imiennych wizytówek możecie zamówić wszystko, co sprawi, że Wasz ślub będzie wyjątkowy! Zapoznajcie się z szerokim asortymentem zaproszeń, pudełek na koperty, numerów stolików, nasion, świeczek, ksiąg gości, menu czy etykiet. Weselnikom w podziękowaniu i w prezencie możecie podarować także odrobinę słodkości w postaci miodów, cukierków lub czekoladek.

winietki hortensja

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć