Winietki ślubne - z tłoczeniem

Na weselu pojawiają się niekiedy sytuacje, w których goście nie mogą odnaleźć swojego miejsca przy stole. Generuje to duży chaos i zakłopotanie. Organizatorzy ślubów znaleźli jednak i na to sposób. Coraz częściej możemy spotkać się z niewielkimi karteczkami z imieniem i nazwiskiem, które idealnie wkomponowują się w styl i charakter wesela. Tym samym winietki spełniają bardzo ważną rolę wskazania biesiadnikom przeznaczonego dla nich miejsca. W szerokiej ofercie sklepu amelia-wedding znajdziesz winietki z tłoczeniem, które będą cudownie wyglądały w każdej aranżacji. 

Jak usprawnić przebieg wesela?

Organizacja wesela jest bardzo czasochłonnym i angażującym zajęciem. To zrozumiałe, że w trakcie Waszej uroczystości chcielibyście cieszyć się już tylko tą wyjątkową chwilą i nie przejmować się rozmieszczeniem gości weselnych. Niezastąpione w tym przypadku są winietki. Nie tylko pomagają uniknąć bałaganu i rozgardiaszu, ale również dzięki nim możesz wcześniej przemyśleć trafne rozmieszczenie gości. Tym samym Twoje wesele będzie perfekcyjnie zaplanowane i unikniesz krępujących zdarzeń. Papierowe wizytówki to nie tylko element dekoracyjny, ale także doskonały upominek dla weselników. Dzięki personalizacji Twoi bliscy zachowają je w swoich domach w ramach pamiątki.

Jak wybrać idealne winietki?

Głównym zadaniem tych papierowych wizytówek jest uniknięcie dezorganizacji i zadbanie o komfort biesiadników. Należy jednak pamiętać, że ich charakter powinien zgrywać się ze stylistyką wesela. Jednym z najbardziej uniwersalnych winietek są te wykonane na fakturowanym papierze. Eleganckie tłoczenie pasuje w zasadzie do każdego stylu dekoracji weselnych. Sprawdzi się w przypadku ceremonii o charakterze rustykalnym, boho, glamour, romantycznym czy tradycyjnym. Uzupełnione o imię i nazwisko karteczki należy umieścić na stole w widocznym miejscu dla biesiadników np. bezpośrednio na talerzu. W ramach zamówienia oprócz personalizacji możesz również dobrać odpowiedni kolor wstążki, która nawiązywać będzie do całej stylistyki wesela.

winietki z tłoczeniem