Winietki ślubne - rustykalne

Winietki są coraz popularniejszą ozdobą, dzięki której zadbasz o komfort gości. Pozwolą na uniknięcie chaosu po wejściu zaproszonych osób na salę weselną. Każdy szybko odnajdzie swoje miejsce i rozpocznie zabawę na wspaniałym przyjęciu. Te niewielkie karteczki z nazwiskiem gości będą świetnie podkreślać styl wesela, więc warto dokładnie dopasować je do pozostałych ozdób. Jeśli planujesz przyjęcie, na którym dekoracje będą nawiązywać do natury, zdecyduj się na winietki rustykalne. Ich niezwykła delikatność podkreśli zamiłowanie do sielskiego stylu.

Jak zadbać o komfort gości na przyjęciu?

Komfort gości na weselu jest niezwykle ważny, żeby przyjęcie było udane. Warto zadbać o porządek już w pierwszych chwilach, kiedy zaproszone osoby wchodzą na salę. Bałaganu unikniesz, stosując winietki. To niewielkie karteczki, na których zapisane są nazwiska gości. Ustawione na stołach sprawią, że każdy szybko odnajdzie swoje miejsce i rozpocznie z Tobą świętowanie tego ważnego dnia. Bez nich może pojawić się chaos, którego z pewnością wolisz uniknąć. Winietki będą nie tylko doskonałym sposobem na zachowanie porządku w trakcie wesela, ale również pamiątkowym elementem dla wielu gości. Ustawisz je bezpośrednio na stole bądź na talerzach lub umieścisz w niewielkich prezentach przygotowanych dla zaproszonych osób.

Czy warto dopasować winietki do stylu wesela?

Winietki są bez wątpienia niezwykle praktyczne i to tę cechę doceni każda para młoda. Jednak nie można zapominać, że stanowią sposób na podkreślenie stylu przyjęcia. Tworząc wesele w sielskim klimacie, warto to podkreślić winietkami rustykalnymi. Najlepiej sprawdzają się te nawiązujące do drewna lub roślin, ponieważ styl ten czerpie inspiracje przede wszystkim z natury. Winietki rustykalne ustawione pośród kwiatów czy gałązek zaprezentują się niezwykle subtelnie i z pewnością zachwycą gości, którzy docenią spójną aranżację przyjęcia. Te niewielkie karteczki z nazwiskami zaproszonych osób mogą nawiązywać do natury nie tylko za sprawą designu opartego na motywach roślinnych, ale również dzięki wykorzystanym materiałom. Rustykalne winietki to te, które wykonano z papieru ekologicznego i ozdobiono jutowym sznurkiem.

winietki rustykalne