Świeczki Sojowe - Podziękowania dla Gosci

Winietki Sonata

Kolekcja papeterii ślubnej Sonata to niezwykle elegancki, minimalistyczny motyw z efektownym, złoconym monogramem zawierającym inicjały młodych. Winietki na stół weselny to bardzo praktyczny dodatek, który pomoże Waszym gościom w odnalezieniu miejsca przy stole, poza swoją praktyczną stroną winietki ślubne mogą również służyć jako dodatkowa ozdoba, zwłaszcza, jeśli jest tak piękny wzór pojawi się w pozostałych dodatkach takich jak zawieszki, menu czy podziękowaniach dla gości.

Winietki SonataWinietki Sonata

Klasycznie eleganckie motywy nigdy nie wychodzą z mody, a kolekcja zaproszeń ślubnych oraz dodatków Sonata to doskonały wybór na ślub w stylu zarówno klasycznym jak i glamour czy retro.  Wśród wzorów z kolekcji Sonata znajdziecie kolory stonowane i uniwersalne, jak biel ze złotem, które wpasują się w wystrój ślubu niezależnie od wybranego koloru przewodniego oraz kwiatów, poza tym połączeniem, z kolekcji Sonata wykonujemy również bardziej specyficzną kolorystykę jak ciemna zieleń czy bordo w połączeniu z eleganckim złoceniem. Poza standardowymi kolorami wzorów istnieje również możliwość zmodyfikowania kolorystyki papeterii ślubnej Sonata, aby idealnie wpasowała się ona w Wasz wystrój ślubu oraz wesela. 

Dlaczego warto skorzystać z winietek?

Winietki ślubne to ważny element na stołach weselnych, jest to bardzo praktyczny dodatek, który pozwala gościom na odnalezienie swojego miejsca przy stole, a dzięki swojemu wykonaniu z najwyższej jakości materiałów oraz dodatkiem niezwykle efektownego złocenia, jest to również piękna ozdoba stołu, niezależnie od tego, czy na Waszym ślubie górować będą kwiaty, czy też inne dekoracje typu tkaniny lub kryształy. Dobrze jest również, gdy wszystkie dodatki są odpowiednio do siebie dopasowane, dlatego też oferujemy pełną gamę dodatków do każdej z kolekcji, od podstawowego elementu jakim są zaproszenia ślubne, po najdrobniejsze elementy jak winietki na stoły, podziękowania dla gości w wielu formach, plany stołów, księgi gości i wiele, wiele innych akcesoriów ślubnych, które pomogą Wam w organizacji wesela. Dzięki zachowaniu jednorodnego wzoru, dodatki staną się również częścią dekoracji, nawiązując do tematyki czy kolorystyki uroczystości, dlatego też już przy wyborze zaproszeń najlepiej kierować się zaplanowanymi dekoracjami i motywu przewodniego Waszego ślubu. Jeśli nie macie dopracowanych takich kwestii, polecamy wybór uniwersalnego wzoru papeterii, który dopasuje się do dekoracji niezależnie od wybranej kolorystyki (np. kwiatów czy obrusów).  

Spośród dodatków ślubnych, które przydatne są na stole, winietki to jeden z podstawowych elementów, który powinien znaleźć się na Waszym weselu, jest to najbardziej powszechna pomoc przy organizacji rozmieszczenia gości weselnych. Do winietek dobrać polecamy również plan stołów w formie plakatu lub kart umieszczonych na tablicy, którą umieszcza się czy wejściu na salę, dzięki czemu goście już przy wejściu mają łatwy dostęp do listy osób siedzących przy dany stoliku i mogą bezpośrednio kierować się do właściwego stolika i następnie za pomocą winietek znaleźć konkretne miejsce. Oszczędzimy tym zarówno czas jak i zamieszanie związaniem z poszukiwaniem miejsca.