Podziękowania dla gości w formie buteleczek z herbatą - Marmurowe

Kolekcja Marmurowa to doskonała papeteria ślubna dla par poszukujących minimalistycznych, nowoczesnych i eleganckich wzorów. Wśród szerokiej oferty podziękowań dla gości znajdziecie małe buteleczki z herbatą, które staną się zgrabnym podarunkiem dla Waszych bliski, a dzięki dodatkowej spersonalizowanej przywieszce dopasować możecie podziękowanie indywidualnie do potrzeb. Jeśli zdecydujecie się na cały zestaw produktów z kolekcji Marmurowej będą one również dodatkowym elementem ozdobnym stołu weselnego, tworząc spójną całość. Wśród wzorów kolekcji Marmurowa znajdziecie delikatne motywy w kilku opcjach kolorystycznych, szarości, które wpasują się w dowolny wystrój, delikatny róż, który sprawdzi się przy kompozycjach z letnich kwiatów oraz błękit, który będzie dodatkowym akcentem kolorystycznym wśród dekoracji. 

Podziękowania dla gości w formie buteleczek z herbatą – Marmurowe Podziękowania dla gości herbaty Marmurowe

Zaproszenia ślubne oraz dodatki z kolekcji Marmurowe to eleganckie połączenie delikatnego motywu marmuru w kilku odsłonach kolorystycznych w połączeniu z niezwykle eleganckim złoceniem, dzięki czemu produkty z tej kolekcji doskonale sprawdzą się na ślubie organizowanym w nowoczesnym, eleganckim stylu oraz dla par, które lubią minimalizm i prostotę. Wykonanie z najlepszej jakości materiałów zaproszenia oraz dodatki w połączeniu z efektownym złoceniem zachwycą nawet najbardziej wymagających. Wśród dodatków ślubnych znajdziecie różnego rodzaju podziękowania, a jednym z najpopularniejszych są małe buteleczki z liściastą herbatą, które sprawdzą się jako symboliczny upominek dla Waszych gości, a dzięki personalizowanej przywieszce poza swoją praktyczną funkcją może również stanowić dodatkowy element dekoracji na stole. Na bileciku dołączonym do herbatki umieścić możecie dowolny tekst, co sprawi, że stanie się to również wyjątkowa pamiątka dla obdarowanych gości. 

Kolekcja Marmurowa przygotowana została w kilku podstawowych kolorach, które najczęściej wykorzystywane są na uroczystościach ślubnych po to, aby każdy z Was znalazł tutaj coś, co odpowiednie będzie na Waszym ślubie. Wśród motywów znajdziecie uniwersalną, delikatną szarość, która doskonale sprawdzi się w połączeniu z praktycznie każdego koloru dekoracjami, pastelowy róż, który jest jednym z najbardziej popularnych kolorów wykorzystywanych na weselach, zwłaszcza w dekoracjach kwiatowych, znajdziecie tutaj również motyw marmurowy w odcieniu błękitu, który dzięki swojej delikatności wpasuje się w wiele kompozycji kolorystycznych, czy to w połączniu z różem, brązem czy z bielą, zachowując swoją lekkość. Do każdego wzoru nadruk wykonywany jest w złotym połysku, który wprowadzi dodatkowy element elegancji, a jeśli złoto nie sprawdzi się na Waszym ślubie, możliwość jest również zmiany go na nadruk srebrzony. 

Buteleczki z herbatą to nie jedyna forma podziękowania dla gości z kolekcji Marmurowej, oprócz ich, w naszej ofercie znajdziecie wiele innych form, między innymi słodycze, takie jak czekoladki czy małe słoiczki z miodem, ale również bardziej nietypowe upominki da gości weselnych, jak torebeczki z nasionkami, które stanowić będą doskonałą pamiątkę, zapachowe świeczki w puszce lub szklanym słoiczku czy butelki na domową nalewkę. Taki wybór różnych upominków pozwoli Wam na dobranie odpowiednich podziękowań dla gości, które sprawdzą się na Waszej uroczystości, a jednocześnie będą współgrały z pozostałymi elementami papeterii ślubnej.