Zaproszenia ślubne - Kolekcja Amaretto

Jeżeli zastanawiacie się, jak podkreślić elegancki, wzniosły charakter Waszego Wielkiego Dnia, odpowiedź jest jasna - zaproszenia ślubne z Kolekcji Amaretto świetnie wpiszą się w charakter wesela utrzymanego w stylu minimalistycznym, podczas którego liczy się szyk i elegancja. Modele te - zarówno w wydaniu bardziej stonowanym, szarym, ale także bardziej ekstrawaganckim, metalicznym i połyskującym, wspaniale łączą się z neutralną bielą czy odcieniem kremowym. Nasze produkty z tej serii to prosty, ponadczasowy design i elegancja w odniesieniu do wzorów i zdobień. Idealne jako element oprawy wesela utrzymanego w różnych stylach.

Proste i funkcjonalne zaproszenia ślubne z kolekcji Amaretto

Każda Para Młoda planując i organizując ślub i wesele, wszelkie prace z tym związane rozpoczyna już kilka miesięcy przed wspomnianą, doniosłą uroczystością. Wybór oraz wysłanie oryginalnych zaproszeń ślubnych to jedna z tych czynności, którą należy wykonać jako pierwszą. Forma i kolorystyka zaproszeń ślubnych powinna zostać przemyślana w najdrobniejszych szczegółach, gdyż w podobnej konwencji należy utrzymać inne akcesoria ślubne, w tym wystrój kościoła i sali weselnej.

Pieczołowicie przygotowane zaproszenia ślubne z kolekcji Amaretto urzekną Państwa elegancją i prostotą a przez to niebywałą funkcjonalnością. Nasza kolekcja przypadnie do gustu tym przyszłym Małżeństwom, które są niezdecydowane na formę przewodnią wesela, jak również nie za bardzo lubią energiczne, żywe kolory utrzymane w stylu artystycznym boho czy lśniącym i krzykliwym glamour.

Zaproszenia ślubne Amaretto dostępne na Amelia-Wedding.pl to stonowane modele utrzymane w szarych, brązowych i kremowych odcieniach. Amaretto barwowo zbliżony jest do brązu, który jest kolorem ziemi i kojarzony będzie z bezpieczeństwem i stabilnością życiową. Osoby, które wybierają ten kolor ponad wszystko cenią sobie rodzinę i ciepło rodzinne. Nasze zaproszenia ślubne z kolekcji Amaretto przypadną do gustu tym przyszłym Parom Młodym, którzy cenią sobie umiarkowany spokój, ale nie boją się eksperymentować z różnymi ekstrawaganckimi dodatkami, jak na przykład metaliczne i połyskujące elementy.

Nasze zaproszenia ślubne Amaretto są utrzymane w spokojnym i stonowanym stylu, ale nie brakuje tutaj wyróżniających się elementów, które tylko podkreślają elegancję i wyjątkowość przepięknej kartki z treścią zaproszenia. Wszystkie nasze produkty z kolekcji Amaretto posiadają cudowną wstążkę w różnych kolorach, jak np. kremowy, fioletowy, czerwony czy szary. Na jej środku dyskretnie umieściliśmy przezroczysty cekin, który ma imitować diament. Zaproszenia ślubne Amaretto wyglądają zjawiskowo, a jednocześnie nie są utrzymane w kolorystycznym przepychu. Sprawdzą się w każdego typu ślubach i weselach. Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją Amaretto, a jeżeli żaden przykład nie przypadnie Państwu do gustu – nic nie stoi na przeszkodzie, aby dowolny projekt zmodyfikować wg spersonalizowanych koncepcji.

Zaproszenia ślubne z Kolekcji Amaretto dla miłośników minimalizmu

Zaproszenia ślubne z Kolekcji Amaretto to idealny wybór dla par ceniących prostotę i funkcjonalność, zwłaszcza, jeżeli utrzymane są w neutralnej kolorystyce - na przykład białe, jasnoróżowe czy kremowe. W wersji z odcieniami nieco bardziej ekstrawaganckimi, o metalicznym połysku, na przykład czerwonym czy fioletowym, przypadną do gustu zwolennikom nieco bardziej nietuzinkowych rozwiązań.

Produkty znajdujące się w naszej ofercie ozdobione są w sposób subtelny i delikatny dekoracjami w tych właśnie kolorach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą, nieustannie powiększaną kolekcją. Jesteśmy w stanie dostarczyć modele w różnych rozmiarach, które różnią się od siebie kształtem i designem.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

zaproszenia ślubne kolekcja amaretto