Zaproszenia ślubne - Kolekcja Arte

Ornamenty są tradycyjnymi elementami zdobniczymi w architekturze i sztukach plastycznych. Wykorzystuje się je także jako motyw przewodni ceremonii ślubnych i wesel. Bardzo ładnie prezentują się na papeterii, nadając jej eleganckiego stylu. Ornamenty są częstymi elementami wystroju w zabytkowych kościołach i wnętrzach użytkowych. Idealnie wpisują się w styl rustykalny. Swoim dostojnym pięknem podkreślają podniosłość uroczystości zaślubin. Tworzą oryginalne, niezwykle wysublimowane wzory, dzięki którym zaproszenia i pozostałe elementy papeterii zyskują wyjątkowy charakter i na długo zapadają w pamięć gości.

Rodzaje zaproszeń ślubnych w kolekcji Arte

Kolekcja Arte obejmuje oryginalne zestawy papeterii ślubnych, utrzymanych w eleganckim i podniosłym stylu, z pełną personalizacją. W zależności od wybranego wzoru ornamenty mogą stanowić centralny element zdobniczy lub też być tylko delikatnym motywem, umieszczonym z boku. Standardowo w tej kolekcji oferujemy zaproszenia w kolorze srebra bądź złota z czarną ornamentyką. Jednak – aby jak najlepiej się wpisać w ślubne marzenia młodej pary – jesteśmy otwarci na sugestie i realizujemy także indywidualne projekty. Chcemy, aby ten dzień był dla Państwa wyjątkowy. Zestaw papeterii obejmuje zaproszenia ślubne, winietki, przypinki, zawieszki na weselne napoje, pudełeczka na drobne upominki dla gości, wręczane jako podziękowanie za przybycie, ozdobne kartony przeznaczone na koperty z życzeniami dla młodej pary, plany stołów, menu, wizytówki.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji zachęcamy do zamówienia zestawu próbnego wybranych artykułów z danej kolekcji. Dzięki temu będą Państwo mogli na żywo ocenić jakość naszych produktów.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

zaproszenia ślubne - kolekcja arte