Zaproszenia ślubne - Kolekcja Felicja

Zaproszenia ślubne z Kolekcji Felicja to fantastyczna linia produktów oparta na wyjątkowych zdjęciach, przedstawiających głównie rośliny, kwiaty i naturalne krajobrazy. W naszej ofercie znajduje się kilkanaście przygotowanych przez nas produktów, ale istnieje także możliwość ich personalizacji poprzez dodanie własnego zdjęcia, dekoracji czy napisu. Wszystkie modele ozdobione są dekoracyjną wstążką i stanowią prawdziwą eksplozję barw!

Wyjątkowe i kolorowe zaproszenia ślubne dla gości weselnych

Nie pamiętamy dokładnie czym kierowaliśmy się obmyślając nazwę tej soczyście kolorowej kolekcji zaproszeń ślubnych. Czy było to starodawne imię pochodzenia łacińskiego oznaczające łaskawość, szczęście i życzliwość czy może tytuł znanego na całym świecie utworu włoskiego piosenkarza i aktora Al Bano. Jedno jest pewne – zaproszenia ślubne z kolekcji Felicja są inne niż pozostałe oferowane na naszej stronie internetowej.

Kolekcja Felicja to bardzo nowoczesna linia produktów, która wyznacza nowy trend w dziedzinie papeterii ślubnej. Każda kartka zaproszenia ślubnego zawiera wyjątkowe zdjęcie związane z motywami roślinnymi, kwiatami ozdobnymi i polnymi, jak również naturalnymi i przepięknymi krajobrazami. Znajdziecie tutaj Państwo fotografie, które będą pasowały do rozbudowanych kolorystycznie motywów przewodnich ślubów i wesel, jak również nieco spokojniejszych, stonowanych i minimalistycznych wersji retro. Nasze zdjęcia przykuwają uwagę wielu Klientów od lat i cieszą się coraz większym uznaniem.

Na stronie internetowej Amelia-Wedding.pl zamieściliśmy wybrane przykłady zaproszeń ślubnych z nowoczesnej kolekcji Felicja, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby było to Państwa, autorska fotografia. Być może jakieś wspólne wspomnienie, wycieczka albo bardzo ważne, życiowe wydarzenie? Chętnie podejmiemy się personalizacji takiego rozwiązania, gdyż nasze produkty są najwyższej jakości. Otrzymacie Państwo zaproszenia ślubne z dowolnie wybranym zdjęciem, które będzie uwiecznione na wysokiej jakości usztywnionym, satynowym papierze.

Zaproszenia ślubne Felicja to kolekcja wyjątkowa pod każdym względem. Tutaj nie ma utartych schematów, wzorów i dodatków, które nie zawsze pasują do każdego motywu organizowanego wesela. Zaproszenia ślubne Felicja zawierają wyjątkowe zdjęcie, które jest bardzo dobrze nasycone kolorami oraz wyraźnie zarysowaną treść zaproszenia. Nasze kartki ozdabiamy błyszczącą wstęgę z przepiękną kokardą, która nadaje zaproszeniom ślubnym wdzięcznego wyglądu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą a w razie konieczności jesteśmy gotowi do współpracy w zakresie modyfikacji projektu.

Zaproszenia ślubne z Kolekcji Felicja to strzał w dziesiątkę

Wiemy, jak trudno jest wybrać idealne zaproszenia ślubne - Kolekcja Felicja to nasz sposób na uproszczenie tego skomplikowanego procesu. W jej skład wchodzą produkty praktycznie gotowe do wysłania - z wyrazistym motywem w postaci zdjęcia, o głębokich kolorach i z dekoracyjnymi wstążkami. Są to modele utrzymane w romantycznym klimacie, pięknie i przykuwające wzrok. Wykonane są ze sztywnego, gładkiego papieru satynowego, co gwarantuje najwyższą jakość i trwałość końcowego produktu. Wybierzcie jeden z modeli z tej serii i oszczędźcie sobie stresu związanego z wyborem!

Bez względu na to, czy wybierzecie jedno z przygotowanych przez nas zaproszeń ślubnych z Kolekcji Felicja, czy też zdecydujecie się na produkt z wybraną przez Was grafiką, gwarantujemy, że nie będziecie żałować! Oferowane w naszym sklepie internetowym produkty są najwyższej jakości, niepowtarzalne i wyjątkowo piękne. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia na każdą ilość produktów, każdorazowo dotrzymujemy też terminów i dostarczamy na czas. Naszym celem jest zaoferowanie najlepszej jakości usług na najwyższym poziomie.

zaproszenia ślubne kolekcja felicja