Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Wyjątkowe zaproszenia ślubne z orchideą

Każda Para Młoda marzy o udanej uroczystości ślubnej oraz hucznym weselu. Kilkumiesięczny, wzmożony okres przygotowań obfituje w przeróżne emocje. Jedno jest pewne – taka przeprawa na pewno zahartuje przyszłe Małżeństwa i będzie stanowiła próbę czasu wobec reszty wspólnego życia.

Aby doszło do tej podniosłej chwili, kiedy Młodzi mówią sobie „tak” na ślubnym kobiercu i przyrzekają dozgonną miłość, należy zaplanować i zorganizować wiele kwestii, rzadko usłanych różami. Pierwszym elementem będzie z pewnością przygotowanie eleganckich i oryginalnych zaproszeń ślubnych. Obecnie oferta wielu firm specjalizujących się w sprzedaży papeterii ślubnej jest bardzo bogata. Można pogubić się, zwłaszcza jeżeli ktoś nie jest zdecydowany na konkretny, przewodni motyw ślubu i wesela.

Zaproszenia ślubne z orchideą będą z pewnością wielką inspiracją dla niezdecydowanych. Orchidea, powszechnie zwana również storczykiem, to najbardziej zróżnicowana gatunkowo roślina pochodzące ze strefy tropikalnej. Kwiaty te na całym świecie uznawane są za symbol miłości i piękna. Uchodzą za bardzo udane i jednocześnie uniwersalne elementy prezentów na każdą okazję.

Zaproszenia ślubne z orchideą będą pasować do większości wystrojów sali weselnej. Ta przepiękna kompozycja kwiatowa obfituje w cudowne i różne kolory. Białe storczyki prezentują pokorę, niewinność i czystość. Fioletowe z kolei stanowią symbol podziwu, szacunki i godności królewskiej. Orchidea koloru żółtego będzie dobrze oddawać charakter przyjaźni, radości i nowego początku.

Zaproszenia ślubne z orchideą stanowią udany kompromis dla osób, które muszę wybrać konkretny styl przewodni ślubu, jednak nie mają źródła inspiracji. Kwiatowy motyw ze storczykiem w tle będzie pasował idealnie do tradycyjnego stylu retro, wygodnego i wyluzowanego boho, jak również ciepłego i wiejskiego klimatu rustykalnego.

Zaproszenia ślubne z orchideą są fenomenalną mieszanką sprawdzonych i niezastąpionych odcieni koloru białego, fioletowego i żółtego. Na stronie internetowej Amelia-Wedding.pl dostępne są bardzo wyjątkowe i ponadczasowe zaproszenia ślubne z orchideą z przepięknymi motywami kwiatowymi, które na długo zapadną gościom weselnym w pamięci.

Zaproszenia ślubne kwiatowe - kolekcja orchidea to produkty najwyższej jakości

Ręcznie malowane kwiaty i krzewy na zaproszeniach ślubnych z orchideą to idealny element uroczystości w stylu folklorystycznym i romantycznym. Motywy kwiatowe nadadzą powiadomieniom wyjątkowy, subtelny charakter i zaprezentują gościom styl, w jakim zostanie zorganizowane Wasze Wielkie Święto. Kwiaty w różnych kolorach to nieodłączny element każdego wesela - od lat są jednym z najpopularniejszych motywów, który upodobały sobie zwłaszcza Panny Młode. Do naszych zaproszeń nie trzeba jednak przekonywać Panów Młodych - ich estetyka mówi sama za siebie.

W naszej bogatej i nieustannie poszerzanej ofercie znajdują się produkty, za którą ręczymy w stu procentach. Odznaczają się najwyższą jakością wykonania, niepowtarzalną estetyką i wyjątkową trwałością. Będą stanowić pamiątkę weselną dla wszystkich Waszych gości! Doskonale rozumiemy, że każda para i każda uroczystość jest inna, dlatego pozostawiamy naszym Klientom całkowitą dowolność, co do rozmiaru, kształtu, motywu i kolorystyki wybranego przez nich produktu. Nasze zaproszenia ślubne z orchideą to strzał w dziesiątkę.

zaproszenia ślubne z motywem orchidei