Zawieszki Akwarele

Zawieszki na butelkę z kolekcji Akwarele to elegancka ozdoba stołu weselnego, na której umieścić możecie personalizowaną treść, tworząc wyjątkową dekorację butelki weselnej. Kolekcja Akwarele zawiera wiele różnorodnych motywów kwiatowych, które pozwolą na dopasowanie zawieszek na alkohol do pozostałych dekoracji weselnych, dzięki czemu stworzą efektowną i spójną całość. Zawieszki na butelki to niemal nieodłączny element weselnej zastawy, zawieszki z kolekcji Akwarele wykonane są z eleganckiego papieru o delikatnej fakturze lnu z dołączoną satynową tasiemką, której kolor wybrać możecie zależnie od koloru przewodniego Waszego wesela.

Zawieszki na butelki weselne - Akwarele

Zawieszki na butelki weselne - AkwareleOrganizując i dekorując wesele chcemy, aby każdy element zastawy dopracowany był w najmniejszym szczególe, chcąc zapewnić Wam możliwość personalizacji weselnych trunków oferujemy miedzy innymi eleganckie zawieszki na szyjkę butelki. Zawieszki na alkohol z kolekcji Akwarele to niewielki bilecik wykonany z wysokiej jakości, eleganckiego papieru z delikatną fakturą lnu, który przewiązany jest cienką, satynową tasiemką. Na zawieszce umieścić możecie dowolny tekst czy wierszyk wraz z imionami Pary Młodej aby stworzyć niepowtarzalną, spersonalizowaną dekorację butelki. Zawieszki na wódkę Akwarele przygotowane są w wielu motywach kwiatowych, które dopasować możecie z łatwością do planowanych bukietów na Waszym weselu, znajdziecie tutaj motywy idealne na ślub organizowany wiosną, latem, ale również grafiki dopasowane bardziej do uroczystości planowanych na miesiące jesienne czy zimowe.

Zawieszki na butelki weselne to bardzo praktyczne rozwiązanie, dzięki temu że przewiązane są one jedynie przez szyjkę butelki dowolnego trunku z łatwością można je zdjąć oraz przełożyć z jednej na drugą, przez co nie ma potrzeby zamawiania ich w dużych ilościach, jedynie na butelki, które ustawione są na stołach w jednym czasie.

Inne praktyczne dodatki z kolekcji Akwarele

Kolekcja papeterii ślubnej Akwarele to eleganckie połączenie pięknych grafik kwiatowych z elementami satynowej tasiemki, zaproszenia ślubne zawierają element wianka, który wpisuje się w najnowsze trendy zaproszeń, a dodatki nawiązują do nich kolorystycznie tworząc piękną całość. Zamawiając pełny zestaw produktów według jednej kolekcji zachowacie ciągłość, a efekt końcowy na weselnym stole będzie niesamowity. Spośród produktów z kolekcji Akwarele znajdziecie takie dodatki jak wspomniane zawieszki na butelki, praktyczne winietki z imionami gości, menu weselne, w którym umieścić możecie dania czy spis drinków, numery stolików, ale również różnego rodzaju podziękowania dla gości takie jak naturalny miód wielokwiatowy w słoiczku, eleganckie fiolki z herbatą liściastą, zapachowe świeczki w szklanym słoiczku, mleczne czekoladki czy torebeczki z nasionkami, które z pewnością będą oryginalną formą upominku dla gości weselnych. Z pewnością więc znajdziecie w naszej ofercie pełny zestaw papeterii ślubnej niezbędnej do organizacji wesela.