Zawieszki Felicja

Zawieszki na butelki z kolekcji Felicja to prosty sposób na dekorację każdego weselnego trunku, przygotowane w wielu motywach kwiatowych, zawieszki Felicja pozwolą Wam na dopasowanie ich do kwiatów, które stanowić będą część wystroju na Waszym ślubie. Na zawieszce z kolekcji Felicja umieścić możecie dowolny wierszyk czy tekst wraz z personalizacją, dzięki której nawet tak drobny element stanie się wyjątkowy i niepowtarzalny. Zawieszki wykonane zostały z papieru satynowego, który pozwala na nadruk w najwyższej jakości, przewiązana jest dodatkowo satynową tasiemką, której kolor dobrać możecie dowolnie spośród listy dla pełnego dopasowania do dekoracji ślubnych.

Zawieszki na butelki weselne - Felicja weselne zawieszki na butelki felicja kwiatowe

Wśród produktów z kwiatowej kolekcji Felicja znajdziecie proste, praktyczne zawieszki, które ozdobią dowolną butelkę na weselnym stole. Zawieszki Felicja przygotowane zostały z papieru satynowego, który pozwala na najwyższej jakości nadruk grafiki, możecie na nich również umieścić dowolny wierszyk czy tekst wraz z personalizacją imin, która sprawi że zawieszki staną się wyjątkowe dla Waszej uroczystości. Wzory kwiatowe Felicja przygotowane zostały po to, aby zapewnić możliwość dopasowania papeterii ślubnej do planowanych dekoracji i bukietów na weselu. Poza dopasowaniem motywu kwiatów na zawieszkach, do wyboru jest również kolor satynowej wstążki, aby zapewnić Wam możliwość pełnej personalizacji nawet najdrobniejszego elementu.

Spośród modeli papeterii kolekcji Felicja znajdziecie różnego rodzaju grafiki kwiatowe, takie, które sprawdzą się na ślub latem czy wiosną jak delikatne piwonie, hortensje czy dmuchawce, ale również bardziej jesienno-zimowe grafiki jak wrzosy, szafirki czy konwalie. Poza kwiatowymi motywami znajdziecie wśród kolekcji Felicja również krajobraz zimowych gór stworzony na ślub o tej specyficznej tematyce.

Inne praktyczne elementy z kolekcji Felicja

Zaproszenia ślubne czy zawieszki na butelki z kolekcji Felicja to nie wszystkie produkty, które przydadzą się podczas organizacji wesela. Wśród elementów papeterii ślubnej z kolekcji Felicja znajdziecie również różnego rodzaju dodatki, które pomogą w dekoracji oraz organizacji stołu weselnego jak między innymi menu z daniami czy drinkami serwowanymi na weselu, winietki z imionami gości, które pomogą w rozmieszczeniu osób przy stole czy różnego rodzaju podziękowania dla gości takie jak oryginalne nasiona niezapominajki, pudełeczka na cukierki czy pudełka na ciasto, które uzupełnić możecie wybranymi słodyczami, tworząc słodkie podziękowania dla bliskich.