Zawieszki Belisa

Zawieszki na butelki z kolekcji Belisa to łatwy i elegancki sposób na przyozdobienie dowolnego trunku weselnego. Zawieszki prezentują się niesamowicie dzięki najwyższej jakości materiałów oraz tłoczenia wraz z piękną kokardą w wybranym kolorze, dodatkowo na zawieszkach na wódkę z kolekcji Belisa umieścić możecie personalizowany tekst lub wierszyk, dzięki czemu staną się jeszcze bardziej wyjątkowe. Dodatki z kolekcji Belisa sprawdzą się doskonale na ślubie w stylu romantycznym, klasycznie eleganckim, a nawet z elementami rustykalnymi, decydując się na pełny zestaw elementów z tej samej kolekcji możecie być pewni, że razem stanowić będą spójną całość oraz staną się dodatkową częścią dekoracji na weselnym stole.

Zawieszki na butelki weselne - Belisa zawieszki na butelki weselne Belisa

Zawieszki na wódkę to bardzo łatwy sposób na ozdobienie dowolnej butelki na weselnym stole, dzięki możliwości przełożenia zawieszki z jednej butelki na drugą, nie ma potrzeby zamawiania ich w bardzo dużych ilościach, co pozwala na ograniczenie kosztów, bo jak wiadomo, budżet przy organizacji wesela to bardzo ważna kwestia. Zawieszki na butelki z kolekcji Belisa sprawdzą się na ślub w stylu eleganckim, romantycznym, kolekcja ta z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy uwielbiają wszelkiego rodzaju kokardy. Na zawieszkach na alkohol umieścić możecie dowolny tekst czy wierszyk, co pozwala Wam na pełną personalizację i stworzenie wyjątkowej ozdoby na każdą butelkę na weselnym stole, dodatkowym elementem zmiennym jest kolor tasiemki oraz papieru dla idealnego dopasowania do pozostałych dekoracji weselnych.

Zawieszki z kolekcji Belisa wykonane zostały z eleganckiego papieru z delikatną fakturą prążków oraz dodatkowym elementem dekoracyjnym w formie papieru tłoczonego z motywem kwiatowym, kolor zawieszek może być biały lub ecru, całość przewiązana została satynową wstążką z piękną, efektowną kokardką, która nadaje zawieszkom niezwykłego uroku.

Inne praktyczne dodatki z kolekcji Belisa

Jeśli zależy Wam na tym, aby na weselnym stole pojawiły się dodatki papeterii ślubnej, które współgrają z rozdanymi zaproszeniami ślubnymi trafiliście w dobre miejsce, aby zapewnić możliwość spójnego dopasowania papeterii, stworzyliśmy pełne zestawy przydatnych produktów o jednym wyglądzie. Wśród elementów z kolekcji Belisa znajdziecie oczywiście eleganckie zaproszenia ślubne z dużą, efektowną kokardą, drobne, praktyczne dodatki takie jak winietki na stół z imionami gości, które pomogą przy rozmieszczeniu osób przy stołach wraz z numerami stolików. Menu weselne z daniami lub spisem drinków również pomoże Wam w organizacji weselnego stołu, a poza wymienionymi produktami znajdziecie tutaj również różnego rodzaju podziękowania dla gości, a wśród nich miedzy innymi pudełeczka z cukierkami czy nasiona niezapominajki, które z pewnością będą nietypowym upominkiem dla Waszych bliskich.