Zawieszki na butelki weselne Bueno

Zawieszki ślubne na butelki to jedna z najpopularniejszych form dekoracji każdego wesela. Najczęściej karteczki umieszczane są na szyjkach butelek z napojami lub przywiązywane do rączej dzbanuszków. Nie tylko urozmaicają one wygląd stołu, ale pomagają w stworzeniu spersonalizowanego i wyjątkowego wystroju na sali weselnej. Dodatkowo, podkreślają one uroczysty charakter przyjęcia oraz są przyczyną częściej wnoszonych toastów za Parę Młodą. W tej kategorii w naszym sklepie pragniemy przedstawić kolekcję zawieszek ślubnych Bueno.

Zawieszki na butelki weselne Bueno

Zawieszki na butelki weselne BuenoNa każdej zawieszce z serii znajduje się ciekawa grafika przedstawiająca Parę Młodą. Dodatkowo, na każdej z nich widnieje motyw miłości oraz duże, czerwone serce. Bueno nr 1 przedstawia Nowożeńców w balonie, zawieszka nr 2 trzymających się za ręce, kolejna z nich Parę Młodą siedzącą na chmurach. Reszta zawieszek to klasyczne formy Nowożeńców ukazujące miłość - przytulanie czy całusy. Całość kolekcji utrzymana jest w klasycznym stylu, lecz z odrobiną humoru. Na zawieszkach umieszczona jest ołówkowa grafika oraz czerwony balon w kształcie serca. Do zestawu dołączona jest biała tasiemka, której kolor można zmienić w zależności od preferencji Pary Młodej. Modyfikacje możliwe są także w obrębie tekstu znajdującego się na zawieszce. Tutaj do wyboru mamy kilkadziesiąt propozycji w różnym tonie - klasycznym, z nutką humoru czy romantycznym. Całość umieszczona jest na sztywnym, gładkim oraz wytrzymałym papierze w kolorze białym. Kolekcja Bueno to połączenie nowoczesności oraz klasyki. Wybierając zawieszki ślubne na butelki bez problemu możemy połączyć ze sobą kilka ich rodzajów z jednej kolekcji. Jedne mogą oznaczać napoje alkoholowe, inne bezalkoholowe.

W naszym sklepie znajdziemy także wiele innych akcesoriów z kolekcji Bueno, a wśród nich: podziękowania ślubne, zaproszenia ślubne, miody, opakowania na ciasta, menu ślubne i wiele innych! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy pewni, że każdy dodatek sprawi uśmiech na twarzy Twoich Bliskich!