Podziękowania dla gości perłowe

Żegnając wychodzących z przyjęcia weselnego bliskich, warto wręczyć im drobny upominek stanowiący podziękowanie za uczestnictwo w ceremonii. To bardzo miły gest, który na długi czas zapadnie w pamięci rodziny i przyjaciół. Szukając ponadczasowych prezentów tego typu, warto zainspirować się produktami utrzymanymi w stonowanej, lecz niezwykle eleganckiej, perłowej kolorystyce. W tego typu podziękowania dla gości można zaopatrzyć się w naszym sklepie internetowym Amelia-Wedding.pl.

Stylowe perłowe podziękowania dla gości

Dekoracje w perłowej kolorystyce to gustowna ozdoba sali weselnej. Prezentują się one niezwykle elegancko i szlachetnie, stanowiąc doskonałe tło dla nieco bardziej wyrazistych ozdób. Bardzo ciekawym pomysłem na perłowe podziękowanie dla gości będą pudełeczka z cukierkami. Ozdobne, perłowe opakowanie ze słodkościami na pewno wkomponuje się w wystrój sali weselnej. Na froncie pudełeczka możecie umieścić dowolny tekst lub grafikę, a dodatkowym uszlachetnieniem może być tasiemka lub kamyczek. Papier perłowy jest niezwykle elegancki, delikatnie się mieni, jest więc delikatną ozdobą na stole. Papeteria wykonana w takiej stylistyce pięknie zaprezentuje się na eleganckich przyjęciach w klasycznej kolorystyce, pastelowych lub białych barwach. Miłym upominkiem dla Gości weselnych będą także szklane buteleczki z herbatą, do których dołączony jest bilecik z dedykacją. Takie detale zachwycą najbardziej wymagających uczestników uroczystości, a co za tym idzie, będą także miłym wspomnieniem dopracowanego w każdym szczególe dnia.

Każde podziękowanie można dowolnie spersonalizować, umieszczając na opakowaniu imiona Pary Młodej, datę ceremonii zaślubin czy krótkie życzenia dla bliskich.

podziękowania dla gości weselnych perłowe