Każdy lubi dostawać prezenty, tym milej będzie je rozpakować, jeśli zostaną zapakowane w piękny sposób.
Dla wszystkich, którzy zdecydowali się na zakup próbnych zaproszeń w prezencie świątecznym dla swojej połówki ( ale też dla wsztkich pozostałych:)), mamy pomysłowy wpis o tym, jak umilić chwilę oczekiwania na otwarcie podarku:)

A tu jeszcze link do próbnych zestawów, gdybyście chcieli sprawić taki prezent KLIK

Zaczynamy:)

Do przygotwania pakunków potrzebny będzie papier ekologiczny/szary.

1. Wioska /ulica świąteczna lub dowolne budynki, które przyjdą Wam do głowy. Czarnym markerem na szarym papierze wyczarujecie magiczny nastrój - okna, drzwi, dachy, wszystko co potraficie narysować:)2. Samochód ze świątecznym drzewkiem na dachu, aż czuć, że zbliża się Mikołaj. Jeśli ciężko Wam narysować samochód, skorzystajcie z podpowiedzi dla dziecinnych rączek - proste kreski, a efekt niesamowity.3. Reniferek lub inny symbol świąteczny - np. balwanek. Jeśli macie w domu figurki, ktore choć trochę nawiązują do świąt, wykorzystajcie je do dekoracji świątecznych pakunków. Dla efektu można także ujednolicić je farbą w sprayu:)4. Mikołajowe "przebranie" - prosta i zarazem efektowna dekoracja świątecznego prezentu. Kto by nie chciał zajrzeć co jest w środku?:)


5. Często zdarzają się prezenty, które ze względu na swój ksztalt sa trudne do zapakowania i tu z pomoca przychodzi worek Świętego Mikołaja.6. A tu już wersja bardzo kreatywna - sanki. Taka dekoracja przy świątecznym drzewku na pewno zrobi wrażenie nie tylko na obdarowanej osobie.


Wpis powstał dzięki uprzejmości: http://www.growingspaces.net