w promocji
Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Zaproszenia ślubne z konwalią dla gości weselnych

Ślub i wesele to niepowtarzalna chwila, aby spotkać się na uroczystym przyjęciu w gronie najbliższej rodziny, przyjaciół oraz koleżeństwa. To szczególny moment, by porozmawiać o doniosłej chwili, jaką z pewnością są zaślubiny Państwa Młodych. Planowanie takiego spotkania obfituje w niezliczone wątpliwości i wręcz zaskakujące momenty, kiedy organizacja najdrobniejszych szczegółów nie jest pieczołowicie przygotowana.

Bardzo ważnym elementem planowanego ślubu i wesela jest oczywiście wysłanie, najlepiej z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, oryginalnych i eleganckich zaproszeń ślubnych. Które z nich będą stanowiły motyw przewodni tej hucznej imprezy?

Z pewnością zaproszenia ślubne z konwalią zachwycą każdego gościa weselnego. Kwiat konwalii uznawany jest na całym świecie za oznakę szczęścia, dobrobytu, zgody i młodości. To wielka zachęta dla przyszłych Par Młodych. Przepiękne, białe dzwony są bardzo delikatne i niepozorne, przez co uznawane są za symbol wierności, skromności i niewinności.

Zaproszenia ślubne z konwalią będą bardzo dobrze komponowały się z wszelkiego rodzaju motywami tradycyjnymi, jak retro czy rustykalny. Niemniej dostojnym i udanym przykładem, takie zaproszenia ślubne z konwalią będą uatrakcyjnieniem stołów weselnych wzorowanych na motywach boho czy glamour, którego przepych bardzo dobrze tonowany jest przez delikatne kwiaty konwalii.

W średniowiecznej Europie konwalia była uważana za kwiat młodości i symbol szczęścia. A cóż więcej potrzeba na drodze nowego życia przepięknej Pary Młodej? Zaproszenia ślubne z konwalią oddadzą duch realizowanej imprezy i z pewnością zostaną na długo zapamiętane w sercach wszystkich weselników.

Według rustykalnych zwyczajów, zapach bukietu konwalii bardzo dobrze chroni przed staropanieństwem, co przyciąga z powodzeniem uznanie przyszłych Małżonków. Białe dzwoneczki bardzo dobrze wyglądają solo, jak również nienagannie komponują się z różnego rodzaju motywami kwiatowymi. Będąc w ich tle, tak naprawdę uwydatniają pewien kompromis pomiędzy przepychem glamour a stonowanym i spokojnym stylem retro.

Na stronie internetowej Amelia-Wedding, można znaleźć bardzo dużą kolekcję udanych i wyjątkowych zaproszeń ślubnych z konwalią. Każda Para Młoda znajdzie indywidualne, niepowtarzalne i eleganckie motywy, które będą bardzo dobrym początkiem udanej imprezy weselnej.

Zaproszenia ślubne konwalie – zapach kwiatów na papierze

Konwalie to kwintesencja delikatności i subtelnego wdzięku. Nic dziwnego, że od dekad utrzymują się na szczytach ślubnych list przebojów. Wiosna budząca się do życia, to wymarzona sceneria ceremonii ślubnej i weselnego przyjęcia. Dlatego zaproszenia ślubne, z kolekcji konwalie, doskonale wpiszą się w ten temat, a nawet podkręcą go swoim delikatnym urokiem.

Marzycie o konwaliach wczesną wiosną lub jesienią? Jest na to szansa – wystarczy, że wybierzecie proponowane przez Amelia-Wedding.pl kartki ślubne, które są gwarantem ciekawych i niepowtarzalnych wzorów, z wysoką jakością. Dla wielu współczesnych narzeczonych nie mniej od oryginalności liczy się budżet. Na szczęście cena wyjątkowych, pięknych zaproszeń nie zawsze musi zwalać z nóg. Zamawiając je u nas, mogą Państwo przekonać się, że możliwe jest uzyskanie dobrej jakości i ciekawego projektu, niskim kosztem. Standardowo w cenę naszych kartek ślubnych wliczony jest nadruk, pełna personalizacja (w tym możliwość wydruku indywidualnej grafiki) oraz dowolna modyfikacja tekstu i przygotowanie projektu, według Państwa wskazówek.

zaproszenia ślubne - konwalia