Zaproszenie ślubne kwiatowe - Konwalia

Kwiaty to motyw, który na swoich zaproszeniach ślubnych decyduje się umieścić wiele młodych par. I nic dziwnego – przecież kojarzą się one z radością, lekkością, ciepłem, początkiem czegoś nowego. Goście, którzy je otrzymują, zazwyczaj są nimi zachwyceni. Warto je wybrać zwłaszcza wtedy, jeżeli ślub bierzemy wiosną lub wczesnym latem albo jeśli zaplanowaliśmy wesele w stylu rustykalnym.

Specjalnie dla fanów florystycznych wzorów przygotowaliśmy zaproszenia ślubne kwiatowe – należą one do kolekcji Konwalia. Jak wszystkie nasze produkty wykonane one zostały z użyciem najwyższej jakości materiałów, są oczywiście również spersonalizowane. Mamy także do wyboru pudełka ekologiczne o gramaturze 200 g, wykonane na papierze białym - które bez wątpienia oczarują wszystkich gości i nadadzą wyjątkowej oprawy Państwa ceremonii ślubnej. Bowiem kwiecista, pachnąca wiosną kartka, z tejże kolekcji, o subtelnej kolorystyce - w atrakcyjny sposób przekaże kluczowe informacje dotyczące zaślubin.

Zaproszenia ślubne konwalie – zapach kwiatów na papierze

Konwalie to kwintesencja delikatności i subtelnego wdzięku. Nic dziwnego, że od dekad utrzymują się na szczytach ślubnych list przebojów. Wiosna budząca się do życia, to wymarzona sceneria ceremonii ślubnej i weselnego przyjęcia. Dlatego zaproszenia ślubne, z kolekcji konwalie, doskonale wpiszą się w ten temat, a nawet podkręcą go swoim delikatnym urokiem.

Marzycie o konwaliach wczesną wiosną lub jesienią? Jest na to szansa – wystarczy, że wybierzecie proponowane przez Amelia-Wedding.pl kartki ślubne, które są gwarantem ciekawych i niepowtarzalnych wzorów, z wysoką jakością. Dla wielu współczesnych narzeczonych nie mniej od oryginalności liczy się budżet. Na szczęście cena wyjątkowych, pięknych zaproszeń nie zawsze musi zwalać z nóg. Zamawiając je u nas, mogą Państwo przekonać się, że możliwe jest uzyskanie dobrej jakości i ciekawego projektu, niskim kosztem. Standardowo w cenę naszych kartek ślubnych wliczony jest nadruk, pełna personalizacja (w tym możliwość wydruku indywidualnej grafiki) oraz dowolna modyfikacja tekstu i przygotowanie projektu, według Państwa wskazówek.

zaproszenia ślubne - konwalia