Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Zaproszenia ślubne z sukulentem dla gości weselnych

Przygotowanie odpowiednio dobranych zaproszeń ślubnych, z przewodnim motywem nawiązującym do organizowanego wesela, to nie lada wyczyn. Zadanie to spędza sen z powiek niejednej Parze Młodej. Niewielkich formatów papierowa kartka z treścią zaproszenia może przybierać różną formę, w zależności od koncepcji oraz poszukiwanego stylu tej wielkiej i podniosłej uroczystości, jaką jest ślub i wesele. Oprócz elegancji i wyszukanej, oryginalnej formy, zaproszenia powinny przede wszystkim nawiązywać do motywu przewodniego wesela, a co za tym idzie – wystroju sali oraz stołu weselnego. A czy może być coś bardziej inspirującego, aniżeli wyjątkowe i niepowtarzalne klimaty zielone?

Zaproszenia ślubne z sukulentem z pewnością przypadną do gustu zwolennikom ekologii oraz ochrony środowiska. Są to rośliny gruboszowate, z łaciny od „succulentus”, zwane soczystymi. Ta grupa roślin bardzo dobrze przystosowała się do życia w ograniczonych warunkach dostępności wody. Te wyjątkowe rośliny bardzo efektywnie wykorzystują zasoby tego niezbędnego do życia trunku i wykształciły tkankę wodną, która wspomaga gromadzenie wody.

Zaproszenia ślubne z sukulentem mają soczysty i obfity kolor zielony, który swoim stylem nawiązuje bezpośrednio do ekologicznego aspektu otaczającej nas natury. Kolor ten kojarzony jest przede wszystkim z życiem i harmonią, odrodzeniem, naturą oraz czułym kontaktem z otaczającym środowiskiem, bez którego życie jest po prostu ponure. W wielu krajach muzułmańskich sukulentowy, mocno jarzmowy, zielony kolor, który może przybierać różne formy, kojarzony jest z wiecznym życiem. W zależności od kraju i tradycji ten wymiar przybiera inną formę. Na przykład, w Irlandii zieleń utożsamiana jest ze szczęściem.

Warto zaznaczyć, że odpowiednia barwa dużo mówi o charakterze człowieka. W przypadku sukulentowych zaproszeń ślubnych, ten kolor kojarzony jest z osobami bardzo towarzyskimi i próbującymi rozwiązywać wszelkie spory. Takie osoby są życzliwe i pomagają w najtrudniejszych chwilach. Wszelkiego rodzaju odcienie soczystego koloru zielonego mogą być dowolnie łączone z motywami kwiatowymi czy też różnego rodzaju ornamentami. Wszystko zależy od zaplanowanego motywu przewodniego organizowanego wesela.

Na stronie internetowej Amelia-Wedding.pl dostępna jest dość duża kolekcja wyjątkowych zaproszeń ślubnych z sukulentem. Klient znajdzie przeróżne motywy, których inspiracją są nieśmiertelne odcienie zieleni, takie jak Sorrento, Pistacjowe czy Akwarele.

Zaproszenia ślubne kwiatowe z sukulentem to strzał w dziesiątkę

Wiemy, jak trudno jest wybrać idealne zaproszenia ślubne - te zainspirowane sukulentem to nasz sposób na uproszczenie tego skomplikowanego procesu. W jej skład wchodzą produkty praktycznie gotowe do wysłania - z wyrazistym motywem z kwiatami, o głębokich kolorach i z dekoracyjnymi wstążkami czy cyrkoniami. Są to modele utrzymane w romantycznym klimacie, pięknie i przykuwające wzrok. Wykonane są ze sztywnego, gładkiego papieru satynowego lub ekologicznego papieru z dodatkiem lnu ecru, co gwarantuje najwyższą jakość i trwałość końcowego produktu. Wybierzcie jeden z modeli z tej serii i oszczędźcie sobie stresu związanego z wyborem!

Bez względu na to, czy wybierzecie jedno z przygotowanych przez nas zaproszeń ślubnych z sukulentem, czy też zdecydujecie się na produkt z własną, wybraną przez Was grafiką, gwarantujemy, że nie będziecie żałować! Oferowane w naszym sklepie internetowym produkty są najwyższej jakości, niepowtarzalne i wyjątkowo piękne. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia na każdą ilość produktów, każdorazowo dotrzymujemy też terminów i dostarczamy na czas. Naszym celem jest zaoferowanie najlepszej jakości usług na najwyższym poziomie.

zaproszenia ślubne z sukulentem