Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Wyjątkowe zaproszenia ślubne z tulipanem

Któż z nas nie zna tego przepięknego i majestatycznego kwiatu, jakim jest tulipan? Rośliny te zwane są również „zwiastunami wiosny” i stanowią doskonały i optymistyczny akcent dekoracyjny każdego ważnego wydarzenia. Ta przecudowna roślina kojarzy się przede wszystkim z bujnymi polami w Holandii, przez co narzuca się wniosek, że to właśnie ten kraj jest stolicą tego kwiatu. Nic jednak bardziej mylnego. Tulipan pochodzi z Turcji i Persji, natomiast dopiero w XVII-wiecznej Holandii zapanował wielki boom na zapotrzebowanie na te kwiaty, zwany „tulipomanią”. Zaproszenia ślubne z tulipanem z pewnością przypadną do gustu wszystkim zaproszonym weselnikom. Motyw przewodni pieczołowicie planowanego i organizowanego ślubu oraz wesela z ich udziałem będzie zapamiętany na długie lata.

Tulipany to ogólnie rzecz biorąc symbol „miłości doskonałej”. Tak są postrzegane na całym świecie. Występują w wielu kolorach, a każdy ma swoje znaczenie. Biały oznacza niewinność, ale również szczęśliwą miłość i szacunek. Czerwone kwiaty tulipanów cechują przede wszystkim odwagę oraz romantyczną miłość. Z kolei herbaciane to podziw, a żółte zazdrość.

Zaproszenia ślubne z tulipanem w tle stanowią wielką inspirację dla wielu projektantów florystycznych połączeń. Kwiaty te, poprzez swój prostu a jednocześnie wyjątkowy wygląd, będą nienachalnie prezentowały się z każdym dodatkiem roślinnym. Przede wszystkim symbolizują doskonałą i wieczną miłość pomiędzy partnerami, a w przyszłości – Małżonkami, którzy chcą założyć rodzinę. Tulipan nawiązuje do nieśmiertelnej, namiętnej miłości, która pokona wszystkie przeciwności losu. Symbolizuje raj na ziemi. Zaproszenia ślubne z tulipanem będą informowały przyszłych weselników, że Para Młoda w dojrzały sposób wkracza w to nowe, wspólne życie.

Zaproszenia ślubne z tulipanem prezentują się bardzo elegancko na każdej uroczystości, w tym również na weselu. Niebagatelna forma zaproszeń z udziałem tego wyjątkowe kwiatu, zachęca przyszłych weselników do wspólnej zabawy. Bardzo ważne jest pierwsze wrażenie, które będzie podkreślać rangę tej jakże ważnej uroczystości.

Na stronie internetowej Amelia-Wedding.pl można wyszukać bardzo wiele gotowych już rozwiązań zaproszeń ślubnych z tulipanem. Wśród nich znajdują się bardzo eleganckie i wyjątkowo wyglądające kolekcje Magnet, Aurum, Felicja czy Avril. Wygląd oraz formę zaproszeń można personalizować według indywidualnych upodobań oraz predyspozycji Klientów. Na rynku papeterii ślubnej działamy od wielu lat zyskując przychylne komentarze z prowadzonej sprzedaży. Daj się namówić na przepiękne i pasujące do każdego motywu przewodniego wesela zaproszenia ślubne z tulipanem!

Zaproszenia ślubne kwiatowe z tulipanami to wysoka jakość idąca w parze z niską ceną

W naszej wyjątkowej kolekcji znajdziecie różne zaproszenia ślubne - tulipany to tylko jeden z motywów widocznych na naszych produktach. Na różnorodnych, w stu procentach oryginalnych i niepowtarzalnych modelach znajdziecie takie kompozycje, jak kolorowe bukiety róż, urokliwe wieńce wrzosów, piękne kwiaty z łąki, krwisto czerwone maki, radosne słoneczniki, eleganckie dalie, wiosenne tulipany, i wiele innych. Nasza oferta jest na tyle bogata i różnorodna, że z pewnością wpisze się w gust i upodobania każdej pary kochającej naturę.

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania i wykończenia naszych produktów. Nasze zaproszenia ślubne z tulipanami są trwałe i staną się fantastyczną pamiątką dla waszych gości, na zawsze przypominającą im o tym wyjątkowym święcie. Wysoka jakość idzie u nas w parze z niską ceną - bo wiemy, jak istotne w procesie planowania dnia zawarcia związku małżeńskiego jest zaplanowanie odpowiedniego budżetu. Oferowane przez nas produkty są ponadto unikatowe, niezwykłe pod względem wizualnym, wykonane z najlepszych produktów. Zaufajcie nam, jak to już uczyniło wiele par!

zaproszenia ślubne tulipan