Zaproszenie ślubne kwiatowe - Wrzos

Na wesele organizowane jesienią świetnie sprawdzą się zaproszenia ślubne wrzos. Kolekcja ta to uczta dla zmysłów miłośników bogatych zdobień i dekoracji opartych na motywach kwiatowych. Na produktach, które wchodzą w jej skład, znajdują się piękne ręcznie malowane kwiaty i roślinne wzory różnych kolorach - zielonym, czerwonym, żółtym, różowym, fioletowym, białym, pistacjowym i błękitnym. Dzięki tak dużej różnorodności modeli, wzorów i odcieni, jesteśmy pewni, że wpiszą się one w charakter uroczystości w każdym stylu, a zwłaszcza w stylu klasycznym, nowoczesnym, folklorystycznym czy boho.

Zaproszenia ślubne kwiatowe - kolekcja z wrzosem to produkty najwyższej jakości

Kwiaty na zaproszeniach ślubnych z wrzosem to idealny element uroczystości w stylu romantycznym i wiejskim. Swojskie ozdoby nadadzą powiadomieniom wyjątkowy charakter i zaprezentują gościom styl, w jakim zostanie zorganizowane Wasze Wielkie Święto. Rośliny w różnych kolorach to nieodłączny element każdego polskiego wesela - od lat są jednym z najpopularniejszych motywów, który upodobały sobie zwłaszcza Panny Młode. Do naszych zaproszeń nie trzeba jednak przekonywać Panów Młodych - ich estetyka mówi sama za siebie.

W naszej bogatej i nieustannie poszerzanej ofercie znajdują się produkty, za którą ręczymy w stu procentach. Odznaczają się najwyższą jakością wykonania, niepowtarzalną estetyką i wyjątkową trwałością. Będą stanowić pamiątkę weselną dla wszystkich Waszych gości! Doskonale rozumiemy, że każda para i każda uroczystość jest inna, dlatego pozostawiamy naszym Klientom całkowitą dowolność, co do rozmiaru, kształtu, motywu i kolorystyki wybranego przez nich produktu. Nasze zaproszenia ślubne z wrzosami to dobry wybór!

zaproszenia ślubne z wrzosami