Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Liliowe zaproszenia ślubne dla gości weselnych

Para Młoda planując przyjęcie weselne nie może zapomnieć o najdrobniejszych szczegółach. To kilkumiesięczne przygotowania, które nierzadko nie są usłane różami. Trzeba przewidzieć bardzo wiele elementów, które ostatecznie będą miały kolosalny wpływ na przebieg tej wyjątkowej uroczystości. Wystrój sali weselnej powinien współgrać ze wszystkimi dodatkami, takimi jak zaproszenia ślubne, winietki na stole, podziękowania dla gości czy w końcu konkursy i zabawy towarzyszące. Jednym z pierwszych etapów prawidłowo zorganizowanego przyjęcia weselnego jest powiadomienie przyszłych weselników o terminie i miejscu uroczystości. Liliowe zaproszenia ślubne będą idealnym rozwiązaniem dla uniwersalnych motywów przewodnich każdego wesela.

Barwa ta, pochodna fioletu, ma za królewskie i ponadczasowe znaczenie. Z odcieniem  liliowym można skojarzyć takie fakty, jak bogactwo, władza, luksus, szlachetność oraz duchowość. Mózg ludzki odbiera barwę liliową jako kolor kreatywności. Liliowy to również dość powszechny i lubiany kolor wśród artystów, gdyż tożsamy jest on z wszechstronnym światem ludzkiej duszy. Liliowe zaproszenia ślubne będą cechowały się pewnym mistycznym wydźwiękiem, który będzie zachęcał gości weselnych do wspólnej zabawy. Bardzo dobrze komponują się z wszelkiego rodzaju odmianami beżu, koloru białego czy złotego.

Jak wiadomo, na świecie istnieje mnóstwo kolorów, które można zmieniać, w zależności od padającego światła lub zastosowanego odcienia. Takie mieszanki mogą wywoływać różne i skrajne emocje wśród wielu osób, z uwagi chociażby na upodobania. Warto postawić na kolory, które spełnią oczekiwania gustom wszystkich gości. Liliowe zaproszenia ślubne są doskonałą alternatywą do zawsze uniwersalnych i na czasie odcieni beżu, złotego czy fioletowego. Lilia od wieków uważana jest za niezwykły kwiat. Symbolizują czystość i niewinność, a z drugiej strony majestatyczne szczęście.

Liliowe zaproszenia ślubne dostępne na Amelia-Wedding.pl o niebagatelna energia sporej dawki energii oraz uniwersalnego charakteru. Dostępne na stronie internetowej wzory dotykają bardzo mocno kwiatowych motywów. Zaproszenia typu Malowane kwiaty czy Sorento przypadną do gustu niejednej niezdecydowanej Parze Młodej w wyborze konkretnego zaproszenia weselnego.

Zaproszenia ślubne w kolorze liliowym - klasyczny wybór dla par ceniących tradycję

Zaproszenia ślubne w kolorze liliowym to jedne z najpopularniejszych, najbardziej pożądanych w naszej ofercie. Dlatego posiadamy kilkanaście niezwykle ciekawych, oryginalnych, a przy tym zachwycających pod względem estetycznym modeli. Dysponujemy wzorami klasycznymi, eleganckimi, ale także bardziej awangardowymi. Na naszych produktach królują jednak motywy kwiatowe. Niektóre z modeli udekorowane są dodatkowo aksamitnymi wstążkami oraz delikatną koronką, aby jeszcze bardziej podkreślić uroczysty charakter tej jedynej w życiu okazji.

Nasza kolekcja w tym odcieniu składa się z produktów w różnych rozmiarach i kształtach - gwarantujemy, że każda para znajdzie w naszym sklepie coś dla siebie.

liliowe zaproszenia ślubne