Zaproszenia ślubne - Ludowe/Regionalne

Obecnie młode pary planujące ślub mają naprawdę duże pole do popisu. Dziś możemy urządzić wesele właściwie w dowolnym stylu, a także wybierać spośród szerokiej gamy rozmaitych usług – tak naprawdę ogranicza nas tylko nasza fantazja. Dużą popularnością w ostatnich latach cieszą się na przykład uroczystości w stylu ludowym – nic zresztą dziwnego, od pewnego czasu w wielu sferach zauważyć można fascynację naturą i powrót do korzeni. Dlatego też również w naszej ofercie koniecznie musiały znaleźć się zaproszenia ślubne w ludowe i regionalne wzory. Jeżeli planujesz ślub w tym klimacie, zachęcamy Cię, abyś się na nie zdecydował – wówczas całe wydarzenie oraz jego oprawa będzie miało jednolity i spójny charakter.

Dlatego propozycje Amelia-Wedding.pl będą idealne, jeśli planują Państwo wesele w plenerze. Bowiem stylistyka ta czerpie inspiracje, przede wszystkim z natury, opierając się na prostocie i pięknie otaczającego świata. To także kontra do tradycyjnie pełnych przepychu i pompy ceremonii ślubnych i przyjęć weselnych.

Zaproszenia ślubne folkowe – feeria barw i finezyjnych kształtów

Możemy pochwalić się wieloma oryginalnymi i barwnymi wzorami regionalnymi. Zaproszenia ślubne z wzorami z łowickich wycinanek, które cieszą się największą popularnością, piękne motywy haftu kaszubskiego, utrzymane w błękitnych odcieniach czy wyjątkowy krajobraz górski Zakopanego, w czerni i bieli. Jeśli pragną Państwo by kartki ślubne stały się jedyne w swoim rodzaju – to warto zdecydować się na folkowe motywy, szczególnie po to, by zobaczyć reakcję rodziny, zwłaszcza jej starszych członków. Okazuje się bowiem, że reagują oni na nie, z wielkim sentymentem.

Niezwykła kolekcja zaproszeń ludowych z modnego folkloru

Uroczystość w wiejskiej chacie, zamiast pałacu, panna młoda przystrojona w lekką, zwiewną sukienkę i mniej formalny charakter zabawy. Do idealnej całości, brakuje wyłącznie przedpremierowego wejścia, czyli zaproszeń ślubnych ludowych. Propozycje na Amelia-Wedding.pl, to maestria finezyjnych wzorów i motywów. To przede wszystkim skarbnica czystego piękna i niewinnej naturalności. Folkowy design, całymi garściami czerpie z niezgłębionych źródeł polskiej tradycji. Jeśli pragną Państwo poznać fascynujące korzenie naszej kultury i zasmakować sztuki, która od wieków rodziła się w sercach mieszkańców kraju nad Wisłą, gorąco zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Każda Para Młoda odnajdzie w nim, coś szalenie modnego i jedocześnie w bardzo dobrym guście.

regionalne zaproszenia ślubne