w promocji
Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Nietuzinkowe szmaragdowe zaproszenia ślubne dla gości weselnych

Ślub i wesele to okres wzmożonego planowania i organizowania wielu szczegółów. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Jednym w pierwszych, o ile nie najważniejszych elementów pieczołowicie przygotowywanej uroczystości jest zaprojektowanie i wysłanie do gości weselnych eleganckich i nader oryginalnych zaproszeń.

Szmaragdowe zaproszenia ślubne nawiązują to zielonego odcienia i oznaczają głęboką, silną miłość oraz wierność. Któż z nas nie oglądał ponadczasowego, nie tracącego na wartości i wyjątkowego filmu „Miłość, szmaragd i krokodyl”? W tej wizji filmowej, bardzo znanego i nieschematycznego reżysera, Roberta Zemeckisa, ukazywana jest przepiękna i  wzruszająca historia autorki romansów, która nagle musi wyruszyć do Kolumbii by ocalić swoją siostrę. W zmaganiach z filmową rzeczywistością pomaga jej przypadkowo poznany łowca przygód.

Piękna i charyzmatyczna historia filmu bardzo mocno oddaje ton szmaragdowych zaproszeń ślubnych. Szmaragd to kamień szlachetny, niezwykle cenny. Jest obiektem pożądania wielu osób. Przyciąga uwagę niepowtarzalnych kolorem oraz cechuje się nieprzeniknioną inkluzją niebywałego charakteru. Wystarczy jedno spojrzenie by niezwykły blask szmaragdu zapadł na bardzo długo w pamięć.

Szmaragdowe zaproszenia ślubne będą obiektem fascynacji wielu przyszłych związków małżeńskich. Inspiracją koloru szmaragdowego jest niezwykle cenny kamień zawierający dość dużą ilość chromu, który nadaje zieloną barwę. Największe kopalnie tego minerału znajdują się obecnie na terenie Afryki, Azji oraz Ameryki Południowej, przez co nadają charakter oryginalności i niespotykanej na co dzień egzotyczności.

Szmaragdowe zaproszenia ślubne dostępne na Amelia-Wedding.pl to niebywała i doskonała kompozycja pozytywnej i romantycznej energii. Na stronie internetowej dostępne są przeróżne i eleganckie wzory inspirowane motywami kwiatowymi oraz ponadczasowymi ornamentami. Warto przyjrzeć się nietypowym przykładom szmaragdowych zaproszeń ślubnych, takim jak Ornamentowe, Orini czy Botanik.

Zaproszenia ślubne w kolorze szmaragdowym - najnowszy krzyk mody na rynku!

Wybór odpowiedniego wzoru i motywu nie jest łatwy, zwłaszcza że w ofercie znajduje się niemal niezliczona ilość modeli. W naszym sklepie ograniczyliśmy liczbę produktów do kilku najmodniejszych propozycji - jesteśmy jednak pewni, że każda para znajdzie wśród nich coś dla siebie! Szmaragdowe zaproszenia ślubne znajdujące się w naszej ofercie są unikatowe i niepowtarzalne. Ich wyjątkowy design jest gwarancją tego, że żaden z zaproszonych gości nie zapomni o Waszym wielkim dniu.

Realizujemy zamówienia na dowolną ilość produktów, które oferujemy w konkurencyjnych cenach. Stawiamy na najwyższą jakość wykonania i terminową realizację zleceń. Pozwólcie nam stać się częścią Waszego święta - przyczynimy się do tego, aby było idealne. Zapraszamy na zakupy!

szmaragdowe zaproszenia ślubne