Zaproszenia ślubne z kokardką

Wybór zaproszeń ślubnych to jeden z nieodłącznych elementów przygotowań do każdej ceremonii ślubnej. Kupując je, warto uwzględnić styl, w jakim utrzymana będzie uroczystość. Inne zaproszenia sprawdzą się bowiem w przypadku klasycznych, eleganckich przyjęć organizowanych w restauracji, inne - imprez w plenerze w klimacie eko. Dostępne zaproszenia w naszym amelia-weddin.pl są przygotowywane ręcznie, dzięki czemu można mieć pewność, że każde z nich będzie w pełni niepowtarzalne i przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym Gościom. Ozdobą, która często pojawia się na zaproszeniach jest kokarda, która tworzy z papierem piękny duet. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z pełną ofertą dostępną w naszym sklepie internetowym. 

Najpiękniejsze zaproszenia ślubne z kokardą

  • Kolekcja Akwarele - to wysokiej jakości zaproszenia wykonywane na papierze w kolorze ecru lub białym z pięknymi kompozycjami kwiatowymi w różnych wersjach kolorystycznych. Umieszczone są w kopercie o gramaturze z samoprzylepną etykietą, która ułatwia zamykanie. Całość wieńczy tasiemka o szerokości 25 milimetrów przewiązana przez całość zaproszenia z naklejonym kółkiem, na którym Pary Młode mogą umieścić dowolny tekst, datę ślubu czy Imiona wypisane kaligraficzną czcionką. Osoby organizujące wesele w sezonie letnim mogą się zdecydować na zaproszenia ślubne z intensywnie różowymi goździkami z akcentami drobnych, zielonych gałązek. Ciekawie z kokardą prezentują się także zielone liście, róże i piwonie.
  • Kolekcja Malowane Kwiaty - zaproszenia te wykonujemy na papierze w kolorze białym lub ecru. Oprócz klasycznej koperty do tej kolekcji wykonujemy także eleganckie etui. Zaproszenie jest przewiązane tasiemką o szerokości 25 milimetrów, przewiązaną przez całość z naklejonym kółeczkiem. Motywem głównym tej kolekcji są kwiaty. Znajdziecie tu zaproszenia ślubne z piwonią, lawendą lub orchideą.
  • Kolekcja Belisa - zaproszenia te przypadną do gustu wszystkim miłośnikom klasyki. To elegancka papeteria z dodatkiem tradycyjnej kokardy o szerokości 25 milimetrów w wybranym kolorze. Zaproszenia wykonujemy na wysokiej jakości papierze tłoczonym z delikatną fakturą prążków. Ich wymiary to 14x14 centymetrów.
  • Kolekcja Felicja - to bardzo ciekawa seria bazująca na efektownych, wysokiej jakości zdjęciach przedstawiających kwiaty, rośliny oraz naturalne krajobrazy. Wszystkie dostępne tu zaproszenia ozdobione są dekoracyjną kokardą.