Zaproszenia ślubne - Z tłoczeniem

Papeteria ślubna sama w sobie jest pamiątką, która po wielu latach przypomina zaproszonym gościom, o tym szczególnym dniu, w życiu ich najbliższych czy przyjaciół. Dziś już nie ma konieczności nabywania standardowych banalnych kartek ślubnych, bowiem można je zamówić na miarę, dzięki czemu będą idealne współgrały z Parą Młodą, jak i zaproszonymi.

W Amelia-Wedding.pl posiadamy unikalne, niespotykane, o eleganckim wyglądzie zaproszenia ślubne z tłoczeniem. Ich klasyczny wzór z efektowną kokardą, w różnych odcieniach to mistrzowski kunszt stylu i gustu. Wykonane na wysokiej jakości papierze z delikatną fakturą prążków, o gramaturze 246 g. - nadają przepiękną przedpremierową oprawę ceremonii ślubnej. Odważ się już dziś i wybierz jeden z niespotykanych wzorów!

Zaproszenia ślubne tłoczone - oryginalne i personalne

Kierując się najnowszymi trendami panującymi w branży weddingowej, postanowiliśmy stworzyć kolekcję nowoczesnych kartek ślubnych, które odzwierciedlają piękno, tkwiące w minimalizmie. Eleganckie i ponadczasowe utrzymane w nowoczesnym tonie sprawią, że Państwa wesele będzie niezapomniane. Złoty blask, który wydobywają te niezwykle szlachetne, zaproszenia ślubne tłoczone to cudowna pamiątka ceremonii ślubnej. W Amelia-Wedding.pl wyróżniają się one wysoką jakością wykonania, najszybszym terminem realizacji zamówienia oraz przystępną ceną, bez ukrytych kosztów. Każda, nawet najbardziej oryginalna kartka ślubna posiada dopasowaną kopertę. Co więcej - istnieje możliwość personalizacji projektu, według Państwa wskazówek, a każdy tekst również w języku obcym, może być dowolnie modyfikowany.

Piękne i niepowtarzalne modele zaproszeń ślubnych z tłoczeniem

Dzień ślubu jest dla każdego z nas jednym z najbardziej szczególnych w całym życiu. Dlatego też warto już na etapie organizacji postarać, by był on prawdziwie idealny, pozbawiony jakichkolwiek skaz czy niedopatrzeń. Warto między innymi postarać się znaleźć w pełni profesjonalnych oraz niezawodnych usługodawców – a do takich właśnie należy nasza firma. Nasza wyjątkowa kolekcja zaproszeń ślubnych z tłoczeniem, zdecydowanie wyróżnia się na rynku, dzięki czemu oglądane po latach, przypomną te najpiękniejsze chwile. Różnorodność wzorów i stylów, w zgodzie z najnowszymi światowymi trendami ślubnymi to wartości, które przyświecają naszej pracy. Wśród projektów na Amelia-Wedding.pl, przyszli małżonkowie odnajdą klasyki, takie jak złote, srebrne oraz białe zaproszenia, jak również modne akwarele, papeterię w stylu retro, rustykalnym oraz proste projekty eko. Nie zabrakło także eleganckich modeli ślubnych, z tłoczeniem i ręcznie zdobionych. Pragną Państwo zachwycić swoich gości i wprowadzić ich w magiczny klimat, na długo przed uroczystością? Wybierając nasze propozycje, macie pewność staranności wykonania, kreatywności oraz dbałości o każdy szczegół.

zaproszenia ślubne z tłoczeniem