Zaproszenie ślubne kwiatowe - Bez

Marzą Wam się ładne zaproszenia ślubne? Bez to fantastyczna roślina, która stanowiła inspirację dla naszej wyjątkowej kolekcji. Dostępne w naszym sklepie internetowym modele to uczta dla oczu miłośników motywów folklorystycznych i kwiatowych. Na produktach, które wchodzą skład serii, znajdują się piękne ręcznie malowane kwiaty w różnych kolorach - zielonym, czerwonym, żółtym, różowym, fioletowym, białym, pistacjowym i błękitnym. Dzięki tak dużej różnorodności modeli, wzorów i odcieni, jesteśmy pewni, że wpiszą się one w charakter uroczystości w każdym stylu, a zwłaszcza w stylu wiejskim, folklorystycznym czy boho.

Zaproszenia ślubne bez to produkty najwyższej jakości

Ręcznie malowane kwiaty i krzewy na zaproszeniach ślubnych inspirowanych bezem to idealny element uroczystości w stylu wiejskim i romantycznym. Motywy kwiatowe nadadzą powiadomieniom wyjątkowy charakter i zaprezentują gościom styl, w jakim zostanie zorganizowane Wasze Wielkie Święto. Kwiaty w różnych kolorach to nieodłączny element każdego wesela - od lat są jednym z najpopularniejszych motywów, który upodobały sobie zwłaszcza Panny Młode. Do naszych zaproszeń nie trzeba jednak przekonywać Panów Młodych - ich estetyka mówi sama za siebie. Idealnie wpiszą się w oprawę Waszego Święta organizowanego wiosną i latem.

W naszej bogatej i nieustannie poszerzanej ofercie znajdują się produkty, za którą ręczymy w stu procentach. Odznaczają się najwyższą jakością wykonania, niepowtarzalną estetyką i wyjątkową trwałością. Będą stanowić pamiątkę weselną dla wszystkich Waszych gości! Doskonale rozumiemy, że każda para i każda uroczystość jest inna, dlatego pozostawiamy naszym Klientom całkowitą dowolność, co do rozmiaru, kształtu, motywu i kolorystyki wybranego przez nich produktu. Nasze zaproszenia ślubne bez to strzał w dziesiątkę.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

zaproszenia ślubne z kwiatem bzu